Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem észre máskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem észre máskor korábban az intő jeleket a kialakuló kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Legutóbb 2 és fél hónapig chateltem egy pasival minden nap. Azt hittem komolyan gondol. Azt mondta nagyon tetszem és kiderült nagyon sok közös hobbink és érdeklődésünk van. Gyakran képeket is kért rólam. Sokat beszéltünk a találkozóról és nekem úgy tűnt komolyak a szándékai.


Mondjuk voltak jelek pl. a közös dolgok és ahhoz képest, hogy tetszettem neki és nem igazán érdeklődött rólam, inkább magát reklámozta. A találkozót húzta-halasztotta a legvegyesebb és legnevetségesebb kifogásokkal, néha eltűnt, elhallgatott dolgokat, végül nem lett randi. Csak a szokásos chat maradt.


Karácsonykor még beszéltünk, kellemes ünnepeket kívántunk egymásnak, azóta egy szót nem ír. Miért jó az, hogy szó nélkül lelép és nem zárja le a dolgokat? Ha valaki jelent nekem valamit akkor én megbeszélem vele, hogy mit érzek, gondolok vagy mi a gond. Nem fér a fejembe, hogy lehet valaki ilyen pofátlan, hogy se szó se beszéd eltűnik, nagyon csalódtam, látni se akarom soha. 2 és fél hónapig hagytam hitegetni magam.


Utólag rájöttem visszaolvasva az üzeneteket, hogy ez a pasi csak magával foglalkozott és gyerekesen gondolkodott a korához képest. Amiket pedig én komolyan gondoltam nála csak üres szavak voltak.


Mire figyeljek máskor, hogy felismerjem az olyan kapcsolatot, ami nem jó?


2021. jan. 17. 02:03
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Ezen az oldalon, sok a „szélhàmos“ vigyàzznod kell màskor! Nehezen lehet kiszûrni az elején ki szòrakozik vagy ki akar tényleg komolyan megismerni!
2021. jan. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogyha nem akar találkozni veled, akkor dobod.

Első találkozó előtt kiszűrted, ennél csak akkor tudod korábban, ha a találkozót hozod előrébb.

2021. jan. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettek, ha kívâncsi vagy, videochat, ha szimpik vagytok, találkozó egy-két héten belül. Mi ebben olyan qrvabonyolult?
2021. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az pl elég nagy intő jel hogy 2 és fél hónapig chatelget de nem lép a találkozó fele
2021. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érdeklődik felőled. Vagy nem gondolja komolyan, vagy ha igen, akkor sem lenne jó társ.
2021. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!