Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mar ugy 60 felett inkabb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar ugy 60 felett inkabb az anyagiak szamitanak a parkeresesben ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi más? Olyankor már készülni kell a nyugdíjas évekre.
2021. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
60 felett az számít, hogy ne keverjétek össze egymás gyógyszerét, meg jusson 2 tolókocsira legalább.
2021. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoval ezen a ponton felre lehet mar tenni az erzelmeket.
2021. jan. 19. 11:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fontosak az érzelmek is. Nagyapámnak kb ennyi idősen lett új kapcsolata (nagymamám meghalt). Nyilván nem az a lángoló szerelem van, mint huszonévesen. De szeretik egymást, élvezik az együtt töltött időt, nagyon jól összeillenek.

Ők mindketten tehetősek, saját felnőtt gyerekekkel, unokákkal, szóval valamennyire külön kasszán vannak. Ha valaki szegény, akkor lehet megpróbál direkt gazdagabb partnert találni, de az valószínűleg fiatalon is a pénzre ment.

2021. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Már miért kéne 60 felett lemondani az érzelmekről? Pont az anyagiak nem játszanak itt már szerepet.
2021. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
60 felett??? Sokaknak már 20 évtől az anyagiak az elsődlegesek.
2021. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

60 felett már szinte mindenkinek van saját lakása, saját bútorai, jó esetben megtakarításai. Egy 60 éves ember egyrészt ha csak 40 évesen tud hitelre házat venni, az addigra már valószínűleg akkor is vissza törlesztette, másrészt ilyenkorra már meg szokták örökölni azt amit lehet.

Szóval amit én látok, 60 évesen a társaság az első, hogy a pár jól kijöjjön. Nem kell nagy szerelem, csak nem akarnak egyedül maradni az utolsó 10-20 évre, kell valaki akivel elbeszélgetnek, elnosztalgiáznak.

2021. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hm. Vagyunk páran az ismeretségi körömben 50+-os nők. Elvált barátnőmnek egy 62 éves nős pasija van.Összejárnak szexelni mert a férfinak otthon nincs meg, barátnőm meg 56 évesen még igényli. Én is igénylem még, 54 vagyok. Férjem 60. Heti egy, meg maszturbálni szoktam hétvégén. Persze van olyan is köztünk aki már 10 éve nem szexel. Annyira elhízott a férje, hogy menni is alig tud. Ez a hölgy vallási okokból el sem hagyta meg sem csalta. Elmondása szerint jó ideje nem is hiányzik neki. Alkalmazkodott a szervezete. Kedves fiatalok! Ne írjátok le ennyire az idősebb korosztályt. Jó esetben egy átlagos 60 körüli pasi még szexel az 50+ partnernőjével. Magamról egy érdekesség, 40+ kezdtem el igazán élvezni a szexet ami azóta is tart.
2021. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30 felett is
2021. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!