Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagy?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.
2021. jan. 19. 15:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Relatív...
2021. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Határozottan nem.
2021. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Ez relatív. Én nem tartom magam szépnek, a férjem szerint meg az vagyok.
2021. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé el vagyok hízva, így csak azok tartanak szépnek, akik az ilyen testalkatot kedvelik.
2021. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És ez nem ún. "önbizalomhiány", a visszajelzések is alátámasztják, illetve az is, hogy nem kellek.
2021. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Én átlagosnak tartom magam, bár sokak szerint jól nézek ki. Viszonylag szerény gyerek vagyok egyébként
2021. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ki szerint?

Én (pillanatnyilag) nem tartom annak magamat. Az arcvonásaimat jobb pillanataimban sem, de sok más dolgot szoktam szépnek látni magamon.

A párom szerint szép vagyok. (Komolyan nem értem, miért van ezen a véleményen, elvégre ő elég sok rosszabb pillanatomban látott már engem)

A barátaim inkább a stílusomat szokták dicsérni, de nem tudom, hogy szépnek gondolnak-e.


Egyébként nem igazán szoktam megkapni kerekperec azt, hogy szép vagyok, de apró dolgokat szoktak dicsérni, például a szempilláim hosszúságát, a hajszíneimet, esetleg az alakomat... ilyesmik.

2021. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%

Sok nő nem tartja magát szépnek. Sajnálom.

Leírok egy megtörtént esetet: külföldi baráti házaspárnak volt két leánya.

A 80-as évek első felében volt 18 éves az idősebb. Egyenes testtartása, nagyon szép arca, haja... volt - szóval egy szépség, de önmagát csúnyának tartotta. Hangsúlyozom, hogy más ismerőseink is szépnek tartották, hiszen valóban az volt. A problémája - miszerint ő csúnya - addig fajult, hogy belevetette magát egy 40 m mély bányatóba és belefulladt. Van neki egy húga, aki ugyancsak szép, de a nővérét meg sem közelítette, viszont megnyert egy szépségversenyt. Igaz nem országosat, hanem egy járásit.

Szóval kedves hölgyek - óvatosan az önbírálattal! Észre kell venni, hogy valaki csak udvariasságból dicsér, vagy valóban úgy is gondolja.

Jó tudni: nagyon ritka az a személy, aki (egyelőre) senkinek sem kell, hiszen minden zsáknak akad foltja. Hála istennek, a férfiak szépségérzete is különböző, tehát mindenkinek akad párja, aki nem dobja el a fegyvert túl korán.

Ffi.

2021. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ez nagyon szomorú, hogy a lány csupán a kinézete miatt lett öngyilkos.
2021. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!