Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lett volna az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lett volna az élet 30-as férfiként saját ingatlan nélkül nőkkel való ismerkedési szempontból? Nagyon rossz? Akik benne vannak azoknak milyen?

Figyelt kérdés

Apukámnak volt egy gyermektelen nagynénje, aki nem rég halt meg és apa örökölte a házát. Ez most el lesz adva és apa nekünk adja tesómmal a pénzt felesben, így tudok majd saját lakáshoz jutni úgy néz ki. Ez ilyen szempontból iszonyú szerencse, én is tudom. Egyébként van 5 millió forint saját megtakarításom, ami önmagában semmire nem lenne elég, de tudom sokaknak még ennyije sincs. Így úgy néz ki tudok venni 1,5-2 szobás lakást normális környéken hitel nélkül. (Vidéki nagyváros egyébként, nem Pest.)


Még így huszonévesen nem sok hátrány ért amiatt, hogy nem vagyok gazdag vagy a családom nem az, max 2 kézen meg tudom számolni hány 20-25 éves csaj utasított el, mert nincs saját lakásom vagy kocsim. Ez lehet soknak tűnik, de nem az, mert legalább több száz emberrel ismerekedünk ugye az évek alatt. Viszont hallok sok felől sok horror sztorit ezzel kapcsolatban idősebb férfiaktól, akik már ugye nem is csak a 20-25 éves csajokkal ismerkednek, hanem ettől idősebb nőkkel is. Hogy hiába nem születtél se gazdag, se szerető/támogató/normális családba, magyarul rengeteg hátránnyal indulsz, akkor is el vannak várva az anyagi javak ugyanúgy, mint attól aki érzelmileg/anyagilag támogató családból származik és ezért sokkal könnyebb volt előrejutnia az életben már fiatalon is. Eddig nem is tudatosult bennem sok minden, de most valahogy úgy érzem óriási kő esett le a szívemről, hogy már nem kell ezzel foglalkoznom. Nem kérkedni jöttem, tényleg érdekel ezt ki hogy tapasztalja.

28/F


2021. jan. 19. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne igyál előre a medve bőrére.
2021. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De, nagyon rossz nekik. Mégis milyen választ vársz, komolyaní,
2021. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
* ?
2021. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs különbség szerintem. Nekem sosem volt hátrány hogy otthon laktam.
2021. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kimondták konkrétan, hogy azért vagy kuka, mert nincs lakásod? Milyen proli nőkkel ismerkedtél?
2021. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még ha sikerül is becsajoznod, ha jön két gyerek, őket hova teszed, ha külön szobát akarnak. a 1,5-2 szoba kevés lesz idővel, szóval mégegyszer ennyiért dolgoznod kell. Mi is így vagyunk vele, 2 szobásból indultunk, d mostz már tudatosult, hogy nem fogunk tudni költözni, megy is a veszekedés mindennap, senkinek nincs elég tere. Ja és idővel nem árt, ha te meg az asszonynak is lesz külön szobája, ugyanis ebből is van ám sok veszekedés, mert férfi és nő más: frfi sokáig tvézne, számítógépezne, nőt max olvasna, zavarja a fény, férfi ablakot nyitna, nő fázik, becsukná, férfi nagyokat szellent, nő nem bírja. Szóval mindimum három szobásat vegyél, egyikbe te, másikba asszony, harmadikba egy darab gyerek. akkor garantált egy viszonylag békés családi együttlét. és emelett a gyerekedet is el kéne indítanod az úton, legalább egy fél lakás árával, ha nem akarod hogy még 35 évesen is a gyerekszobában dekkoljon, mert ha nincs nője, családja akkor piálni fog és abból lesza veszekedés vagy ha lány és frjhez is megy, a férje bármikor leléphet, így hazaköltözik a kis unokával. Én a helyedben nem ülnék a babérokon. Ami most van max egy kényelmes egyedüllétre elég, másra nem.
2021. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sosem ertettem azokat a noket, akiket zavar, hogy valakinek van-e lakása vagy sincs...


Én mikor megismertem a párom ugyan volt lakása, de kiadta albérletbe. Én albérletbe laktam.

Kesobb Hozzam költözött. beszéltük, hogy nem fogja meghosszabbítani a bérlőkkel a szerződést, költözzünk oda.

Amikor közeledtünk az időpont felé várandós lettem.

Mivel az is kicsi lakás, így nem mentünk oda, hanem maradt továbbra is kiadva.

Majd az albérletemből elköltöztünk a szules előtt pár honappal egy apartman házba ami a családomé. üresen állt, felajánlották, mi elfogadtuk.


De ezt ideiglenesnek gondoljuk, amint eladja a lakását, veszünk egy sorház reszt, vagy kertest, esetleg hitelt felvéve rá ha nem lesz elég az összeg.

2021. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen lett volna?


Te egy álmodozó vagy?

2021. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1. Miről beszélsz? Már leültünk megbeszélni a dolgot családilag. Normális családom van, meg lehet beszélni sok mindent.


2. Ilyesmit csak jobban kifejtve legalább néhány mondatban.


5. Nem, de volt aki mondta hogy saját lakásban lakik (amit a szülei vettek neki), aztán kérdezte én miben. Mondtam albérletben, lakótárssal. Erre látványosan elment az életkedve is. A randi után vissza sem írt. Nem proli volt, egyetemet végzett ő is.


6. Bocs de az egész kommented felesleges volt. A 2 szobást magamnak veszem lakni amíg egyedülálló vagyok/nincs gyerek. Nyilván én is tudom hogy ha lesz gyerek úgy érdemes majd nagyobba költözni.


7. Köszi!

2021. jan. 19. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!