Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan le kell vennie a gyűrűjeit a kezéről egy nőnek ahhoz, hogy ne spekulálgassanak arról a férfiak, hogy házas?

Figyelt kérdés
Komolyan ott tartunk, hogy egy szingli nő nem hordhat kedvére gyűrűket, mert házasságból kikacsintgató hűtlen nőnek nézik? Több kérdés is vkitt a kategóriában, ahol egyesek komolyan képesek voltak a másik kezén a gyűrűket elemezni, hogy vajon melyik lehet eljegyzési...
2021. jan. 20. 12:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
volt itt*
2021. jan. 20. 12:51
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, nekem csak az tűnne föl, ha karikagyűrű lenne rajta.
2021. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Vegye le a halál, hadd spekulálgassanak, elemezgessenek, az ő bajuk nem? Nem kell megváltoztatnod ezt a szokásod és nem kell foglalkoznod ezekkel. Fogd fel úgy, hogy ez egy tök jó szűrő, távol tartja tőled az ilyen kombinálós gyökereket.
2021. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Amennyiben karikagyűrű van az ujjadon, akkor igen.

Meg ugye bizonyos kor felett az a természetes, ha házas valaki.

2021. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor hordj arany karikagyűrűt a gyűrűsujjadon ha nem akarsz ismerkedni. A többi kombináció nem jelent semmit.
2021. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem az a szint, mint gyerekkorunkban az "akin pénteken piros van, az leszbikus".
2021. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én ilyet csak akkor szoktam feltételezni, ha a másikon csak egy gyűrű van (nőkön esetleg 2) és az egy karikagyűrű a gyűrűsujján. Az azért elég beszédes és az esetek döntő többségében tényleg azt jelenti, hogy házas.

Ha egy nő szeret ékszereket viselni és van rajta több, az egyik pont a bal keze gyűrűsujján, akkor nem kezdek spekulálni, hogy bár nem karika, de eljegyzési gyűrű még lehet, vajon tényleg az-e. Biztos van aki ezt csinálja, de nem kell vele foglalkozni, ilyenek miatt nem kell levenned. Ha gyakran van ilyen és már nagyon idegesít, akkor esetleg tedd át a jobb kezedre.

2021. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy kultúránként változik ez is, hogy jobb vagy bal kéz.
2021. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8: igen, én pl úgy tudom, hogy bal kézen van, amíg jegyes, aztán átkerül a jobb kézre a karikával együtt :) Tök értelmetlen
2021. jan. 20. 13:48
 10/17 anonim ***** válasza:

A karikagyűrű valóban félrevezethető lehet, ha valaki nem házas, de a sima köves semmit nem jelent. Sokan hordják, sokszor többet is. Nekem sosem volt még gondom belőle, nem néztek jegyesnek.

Bár itt hozzáteszem, hogy nem ékszerekből kéne kiindulni, mert több olyan házaspárt ismerek, akik nem hordják a karikagyűrűt sem. Nem megcsalás miatt, hanem pl. elhagyta, nem jön már fel, félti, stb.

2021. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!