Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így hogy álljak neki ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy álljak neki ismerkedni? Miért gondolják, hogy olyan könnyű rendben lévő nőt keresni?

Figyelt kérdés

Sokszor látok olyan jellegű panaszokat, hogy alig találni normális férfit, de milyen könnyű normális nőt találni, csak az épp nem kell a férfiaknak.

Ezzel kapcsolatban 2 dolog érdekelne: Hol és hogy lehet rájönni, hogy tényleg rendben van egy nő?


A saját sztorijaim:

- Tiniszerelem. Az elején egy csomó energiát öltem a kapcsolatba, aztán ugyanannyit. Pár év után kikacsintgatott, más srácokkal beszélgetett elég egyértelmű módon. Volt pár szakítás, újra összejövés. Végül meguntam, maximum ha úgy alakul, hogy összefutunk, akkor szex van vagy dumálgatunk. Azóta is visszakönyörögné magát hozzám.

- Nagyon rendben volt a csaj belsőre először, aztán egyre elborultabb lett. Az egészségére nagyon nem adott. Előjött nála egy betegség is, amit kezelni lehetett volna, de nem akart orvoshoz menni. Szétmentünk 2 év után.

- Ciki, cuki művész kiscsaj. Jól egymásra hangolódtunk. Párszor találkoztunk, dumálgattunk. Alakult komolyabban a dolog, amikor kibukott, hogy pasija van...

- Random lány, szintén jó egymásra hangolódás. Találkozás. Találkozó alkalmával kibukott belőle, hogy még mindig az exét szereti. Azóta sincs normális kapcsolata és drogozik, elég durván.

- Laza csajszi, ledumáltuk, hogy van köztünk valami, találkozzunk és szexeljünk. Aztán, ha úgy alakul, lehet több is. Alakult is, jó volt vele. Aztán, pár alkalom után sírva összeomlott, hogy én őt nem szeretem, pedig már voltak érzelmeim és tudta is.

- Csajszival dumálgatás, egy szívfájdalmamon próbált segíteni. A környezetünk szerint is összeillettünk volna. Aztán, kiderült, hogy a hátam mögött kidumált. Amikor megtudta pár hónapra rá, hogy egy másik lánnyal alakul, megpróbált bekavarni és összeakart velem jönni.

- Szűz csaj. Kedveltük egymást. Mondtam, hogy én nem állok készen még egy kapcsolatra. Ő azt mondta, hogy akkor csak szexeljünk. Normális voltam, nem mentem bele. De, simán odadobta volna a szüzességét.

- Szintén szűz lány. Több találkozón át ígérgette, hogy lefekszik velem és szeret. Aztán, lefeküdt 1 hét ismertség után egy másik sráccal, aki csak sz exet akart. Aztán teljesen kifordult magából. Kedves, érzékeny lány volt, de egy paraszt lett. Azóta falja a srácokat, csak szexre használják, szintén nekiállt drogozni.

- Csaj pasival, akivel közös társaságba keveredtünk. Tök jól eldumálgattunk, aztán elkezdett rám nyomulni. Részben akart valamit, részben nem. Pár dolog volt, de konkrétan nem feküdtünk le. Offoltam a dolgot, nem volt az egészhez gyomrom.


Mesélhetnék még pár ilyen saját tapasztalatot és rengeteg barátomét, de, szerintem ennyi elég. Közös ezekben a lányokban, hogy a környezetük mindegyiküket rendben lévő, normális, cuki csajnak tartotta. És, egy részük egy ideig az is volt. Ha, most bármelyiküket megismernétek, azt mondanátok rájuk, hogy NORMÁLIS, akik komoly kapcsolatra alkalmasak, de még a saját barátaiknak is rendszeresen hazudnak.


Én meg, itt állok, egyre idősebben és nem igazán tudom, hogy mit kezdjek az egésszel. Részben, meguntam az ismerkedést, hogy ennyire másnak adják elő az emberek magukat. Részben, azért, mégis akarnék majd egy kis pihenés után találni egy tényleg rendben lévő nőt.

Esetleg van tippetek, hogy mire kell figyelni, mi alapján érdemes szűrni? Vagy annyi a titok, hogy ismerkedjek minél több nővel, akár százzal is és legalább 1 évig ne engedjem, hogy bármiféle érzelem kialakuljon bennem?

Vagy, amikor arra gondoltok, hogy normális nő, akkor ezt a szintet is értitek alatta és ne is reménykedjek?



2021. jan. 23. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tiniszerelem. Az elején egy csomó energiát öltem a kapcsolatba, aztán ugyanannyit. Pár év után kikacsintgatott"

.

Ez szinte korral járó. Ugyanis rengeteget változnak a tinik akár félév alatt, hát még évek alatt. Tágul a világképük, innen-onnan érik őket szellemi-lelki impulzusok, érik, változik a személyiségük.

2021. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem szivike, ez a te szinted. Te kerested ezeket, te láttál bennük valamit, és ezt hoztad ki belőlük. A hibákból tanulni kell.
2021. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőt akarsz miért gyereklányokkal kezdesz eleve?
2021. jan. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha te lazán keresgélsz, akkor laza csajokat kapsz ki. Feszesebb legyél és jönnek a komolyabb gondolkodásúak is. Tulajdonképp itt az a kérdés, hogy akivel nem volt semmi és hagytál elmenni azok milyenek voltak. A felsoroltak nem voltak komolyak, de te se voltál velük komoly.
2021. jan. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Látszik h magaddal is sok dolgod van még. Pl nem szarod le kellően az egészet
2021. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1: Persze, ezt még el is fogadom. Azt viszont nem értem, hogy azóta miért próbálja magát visszakönyörögni...


#2: Érdekes, hogy amikor egy nő választ egy agresszív férfit, az ilyen szintű hozzászólások nem érkeznek nőktől.

Ez az én szintem és ez még egy csomó ismerősöm szintje is? A szintünk maximum az lehet, amit nyújtunk. Értelemszerűen, valóban nem egy milliomos topmodell vagyok, aki szabadidejében paulo coelho, de azért amit nyújtok, annak örülnék is viszont.

Választani meg abból lehet, ami van. Ha ez a szint, akkor ebből tudok választani. Ha tudsz tanácsot adni, hogy tudok jobb szintet választani, akkor adj. A beszólásodnak semmi értelme nem volt.

És ismétlem: Ezekben a lányokban a saját családjuk és saját barátaik is mást láttak. Többükkel van közös barátom. Sőt, olyan is van, akinek a legjobb barátja az én legjobb barátom és az illető is csak nézett, hogy mi a fene történt az illető lánnyal...

Szóval, adnál tippet nekünk, hogy mit tanuljunk? Erről is szól egyébként a kérdésem...

(Bár, a szivizés alapján, te az a felhasználó vagy, aki szimplán mindenhova csak beszól valamit. Párszor már láttalak.)


#3: Leszámítva az első tiniszerelmet, ezek 18-30 év közötti nők voltak. Én is 30 alatt vagyok. 30 felett keresgéljek?


#4: Volt, akivel barátkoztam, volt, akivel lazán ismerkedtem. Sosem úgy álltam oda valaki elé, hogy na, akkor téged most feleségül veszlek. Mindig nyitott voltam a komolyabbra is és volt, akivel a felsoroltak közül egy ideig együtt is voltam. Volt, akibe halálosan szerelmes voltam és komolyat is terveztem, de beláttam, hogy nem megy vagy épp engem vertek át.

Kevés olyan lány volt, akivel ismerkedtem, kölcsönös volt és hagytuk volna egymást. Volt egy, aki nagyon durván vallásos volt. Volt egy olyan lány is, ahol a megismerkedésnél volt vonzalom, de rájöttünk, hogy ez mégsem olyan és azóta az egyik legjobb lány barátom.

(Egyébként, most nem tudnék komoly kapcsolatot kialakítani, egyszerűen se kedvem, sem erőm nem lenne hozzá. De, remélem, hogy azért 1-2 éven belül visszajön a lelkesedésem. Ezért is érdekelne, hogy miben álljak majd akkor máshogy a dologban.)


#5: Ez érdekesen hangzik. Kifejtenéd? :D

2021. jan. 23. 08:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként, elfogadom azt, hogy valamit rosszul csinálok. Mert, simán benne lehet a pakliban. De, aki ilyesmit ír, az legyen szíves, adjon is pár tanácsot, hogy esetleg mit ronthatok el. Mik azok, amikre figyelnem kéne, mik lehetnének intő jelek.
2021. jan. 23. 08:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű olyan nőt találni aki megfelelő, ezért kell keresni. Ha nem szimpatikus, zárd le, keress tovább, ne udvarolj vagy légy együtt csak azért valakivel, mert jelenleg nincs más. Hogyha csak párkapcsolat után derül ki számodra nem illetek össze, rossz emberismerő vagy. Fejleszd magad, figyelj oda mik lehettek az előjelek, hogy ne ess ugyanabba a hibába. Az hogy szexkapcsolatod van exekkel szintén nem segít, hogy normális lányt találj!
2021. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

#5 vagyok, kifejtem persze.

Legyen nőmentes napirended amibe csak olyan nő fér bele aki általal hatékonyabbá válsz, hozzátesz az életedhez, jobban vagy, több vagy. Ez alapján szelektálj. A nőknek vonzó az a tér ahol nincs rájuk szükség. Egészen másképp fog hangzani a jogos elutasitásod is minden alkalommal, amikor arra hivatkozol, hogy tetszel de nem teszel hozzá az életemhez, problémákat meg nem veszek a nyakamba. Ez a leszarom filozófia, hogy nincs szükség rájuk. Persze vágyhatsz rá, de az ideálisról legyen egy színtiszta kép a fejedben és ne engedj belőle. Hidd el létezik, bármennyire hihetetlennek tűnik, az én párom is mások szerint az "ilyen nincs" kategória, pedig mindig mondtam, hogy tudom h létezik csak meg kell keresni. Itt találtam meg :D ha van még kérdésed irj üzenetet nyugodtan.

2021. jan. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy kicsit könnyen ítélkezel felettük. Előbb talán sepregess a saját házad táján. Kicsit az jön le, hogy te lazáskodhatsz, de ha ők lazáskodnak, ahhoz már “nincs gyomrod”.

Ez volt a benyomásom olvasás közben.

2021. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!