Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha barátnőm ha nem tudok előrelépni az életben?

Figyelt kérdés
26 évesen még mindig édesanyámmal lakom, nincs se kocsim se jogsim, nincs semmi összegyűjtött pénzem, nincs piacképes szakmám, az utóbbi 2 évben mindössze 7 hónapot dolgoztam (akkor is minimálbérért), és még barátnőm sem volt korábban. Nagyon későn érő típus vagyok egyébként, de kezdem azt érezni hogy addig halogattam mindent hogy elment mellettem az élet, ennyi idősen pedig már nagyon nehéz a nulláról felépíteni mindent. A gimi után nagyon elrontottam a pályaválasztást (egyetem - büfé szak), tök feleslegesen lehúztam ott 5 évet aztán kikerültem hasznosítható tudás és munkatapasztalat nélkül. Azóta csak egy vergődés az életem, stabil munkahely és megfelelő fizetés hiányában esélytelen elköltöznöm, emiatt nem is szívesen ismerkedem mert senkinek nem fogok kelleni amíg itthon lakom és nincs semmim.
2021. jan. 24. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő felépíteni egy jobb jövőt, 26 évesen meg pláne nem vagy elkésve!
2021. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
A hozzáállásod a legnagyobb akadály. Sok nő nem a kocsit, vagy a nagy fizetést nézi, viszont olyan nőt még nem láttam akinek vonzó lett volna, hogy egy férfi nyafog, picsog, pityereg, mint egy plüss póni.
2021. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
tanultál a hibádból, és ahogy 2-es is írja, a magad sajnáltatása helyett TERVEZZ! találd ki, hogy mihez lenne kedved, mire van igény ilyen covid-os időszakban és lehet vele pénzt keresni. aztán legyél ambiciózus, irány a célod felé!
2021. jan. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a baratnőn gondolkodj! Azon gondolkodj, hogyan tudnál ebből kikeveredni. Virus után javaslom a külfdet.
2021. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Szedd össze Magad! Vár a sereg, vagy az Aldi! NEm kell mindenkinek menő mérnöknek lennie! Szerény árufeltöltőként is lehet barátnőd pl. a pékáru osztályról.
2021. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feladnod, mèg nagyon fiatal vagy ès bármit megtanulhatsz!

Csak, hogy kicsit motiváljalak,leírom a mi sztorinkat.

Mikor a párommal összejöttem, egy autómosóban dolgozott, mondanom sem kell, kevés pènzèrt. Ez nekem nem számított, mint ember nagyon megfogott és láttam rajta, hogy nem fog itt leállni ès többet ki fog hozni az èletèből. Otthon lakott ő is, aztán ahogy komolyodott a kapcsolatunk, hozzám költözött. Mivel apukám meghalt és anyukámnak lett èlettársa, üresen állt a házunk, már ez is nagy segítség. Könnyebb volt így fèlre tenni pènzt és nem kellett drága albit fizetni. Nyilván nem ragadunk itt le, és idén szeretnénk költözni majd sajátba. A lènyeg, amit elszeretnèk mondani, hogy azóta a párom kb háromszorosát keresi az èn fizetésemnek, pedig nagyon alulról kezdte. Együtt építettük fel az èletünk úgymond, a 0ról, s ezt nem lehet egyből elèrni (pláne 26eves korodra) ha nincsenek olyan szerencsés szüleid akik alád raknak dolgokat. Egy normális nő, aki nem azt várja el, hogy eltartsd, az megfogja èrteni, hogy mèg nem tudtad teljesen rendbe hozni az életed. De ehhez az kell, hogy te se add fel és próbálkozz. Egy rossz döntés (egyetem) nem azt jelenti, hogy az egész életed és karriered fuccsba ment. Én ismerek olyanokat a közvetlen közelemből, akik 40 évesen kezdtek új szakmába és boldogak.

Gondolkodj el azon, hogy mi az a dolog amit szívesen vègeznèl? Nézz utána tanfolyamoknak, szakmáknak, addig bármilyen munka megteszi, sokan kezdtük a legaljáról. Aztán ha van egy kis spórolt pènzed tedd le a jogsit, már azzal több munka közül válogathatnál. Sok sikert!

2021. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most éppen van munkám, de nem tudom meddig leszek itt (nagyon utálom szóval lépnék de nincs hova).
2021. jan. 24. 09:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki az Aldit írta, nem lőtt mellé. Megsúgom 210 nettó a kezdő sima kasszaskent. Ha jól tolod, 1-2 év után lehetsz üzletvezető-helyettes havi 450-500 nettóért. Máshol 2 műszakban sem keresnek 210et emberek. Udv. itthon.
2021. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is hasonlóan indultam, szaros büfé szakkokkal b.s.z.t.m el az éveimet még msc-t is elvégeztem teljesen feleslegesen. A mesterszak alatt kezdtem el dolgozni amikor már elegem lett a szülőkkel együttélésből és különköltöztem, már közel volt az egyetem vége és éreztem, h nem ezzel akarok elhelyezkedni. Először csak ilyen semmittevős alibimunkákat vállaltam. Sok helyre beadtam közbe önéletrajzot,de persze mindenhol túlképzett voltam 0 érdemi munkatapasztalattal. Majd felvettek egy középnagy céghez elég béka segge alatt lévő pozícióba(ahova bárkit felvesznek),nem szerettem, de ott lehúztam egy évet és utána amikor profession-n frissítettem az önéletrajzom, azt vettem észre,h 1 év vállalati munkatapasztalat után csak úgy kapkodnak utánam. Átmentem egy nagyobb céghez egy fokkal jobb munkakörbe, ott lehúztam 2 évet, most már van 3 év munkatapasztalatom vállalati szférában és így sikerült egy harmadik cégnél megpályáznom helyből egy jobb pozíciót. Szóval ha szép lassan is, de haladok előre. Egyetem alatt nekem se jött össze túl sok csaj, de amióta dolgozom, több lánnyal is sikerült összejönnöm, de senki nem várt el tőlem semmit, egyszerűen csak több önbizalmam lett,h a saját lábamra álltam.
2021. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

18-huszonpár évesen nem azért nem volt barátnőd, mert a bölcsész karra jártál és csóró voltál. A 18-25 éves csajokat még kevésbé érdekli miket értél el tanulásban, karrierben, stb. Tudtál volna találni olyat az egyetemen, akit nem érdekel hogy akár csóró vagy, akár nem fogod látszólag sokra vinni.


Egyetem alatt nem az anyagiak miatt nem volt barátnőd. Kérdés miért nem?

2021. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!