Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harminc feletti nők akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc feletti nők akik nem szeretnének gyereket, szóba jöhetne párnak egy olyan férfi akinek van?

Figyelt kérdés
A gyermekem nem velem él, de többször találkozunk egy héten, gyakran nálam is alszik.

2021. jan. 24. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az az isten.
2021. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted aki nem akar saját gyereket, az kiváncsi más gyerekére?
2021. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te amúgy mit nem értesz azon, hogy valaki nem akar gyerekről hallani sem?
2021. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
2021. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Nekem fontos, hogy egymást szeressük a legjobban. Nekem a párom a legfontosabb, neki meg a gyerekei? Ez nem élet.
2021. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Ha már gyerek akkor max. Saját de inkább megvagyok nélküle.


És utálok sokadik lenni.

2021. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

5-6 ezek a kommentek szanalmasak. En pont olyannal nem tudnek leallni, akinek en fontosabb lennek a gyerekenel..

26L

2021. jan. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Ah... 🙄


Normális, hogy az embernek a gyereke a fontosabb, ezért nem akarok olyan párt, akinek gyereke van... Így jobban felfogható?

2021. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok, miért lenne szánalmas ? Én elfogadom ha neki más az első adott esetben a gyereke , de nem egymást keressük. Ennyi.
2021. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nem.

Sajátot sem szeretnék, de ha már választani kéne, akkor inkább közös gyerek, mint másé. Egyrészt örökké kapocs marad az ex-szel, másrészt mindig a gyerek lesz az első és ezzel semmi gond nincs. Ismerek ilyen párt, ha a gyerekek anyjának van valami programja, akkor apukának a legváratlanabb helyzetekben is lepasszolja: lenne egy nyugodt este otthon, de nem, mert hirtelen átjönnek a gyerekek. Ha történik valami a gyerekkel, apuka ugrik, felülírva bármit, amit előre terveztünk. És még egyszer: ezzel nincs baj, csak én nem így képzelem az életemet.

2021. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!