Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet manapság megértő férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet manapság megértő férfit találni?

Figyelt kérdés
Olyat aki komolyan is gondolkodik és nem csak a szex érdekli hanem egy nőnek a lelke és támaszt is nyújt neki? Akire lehet számítani mindenben?
2021. jan. 26. 13:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

GYK univerzum: NEM, mind azt akarja!


Valóság: Igen, még léteznek olyanok, mivel nem egy massza vagyunk fix tulajdonságokkal. :)

2021. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Létezik. 22F
2021. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Két dologban voltam jó egész eddigi életemben. Lelki szemetesládának/hobbipszichológusnak/támasznak, mert mindig ott voltam, éjjel 2-kor is, ha szükség volt rám és állítólag szexben.


De minden kapcsolatom rosszul alakult, mert vagy csak barátzónában voltam, vagy olyan lányokkal szexeltem, akik szintén valamilyen módon ki akartak használni. Azt várták, hogy majd eltartom őket és nem kell nekik egyáltalán dolgozni, nem elég, hogy nálam laknak vagy csak addig kellettem nekik, amíg fogtak egy pénzes pasit vagy egy olyat, aki kihasználja őket, mert én túl kedves voltam.


Pedig tényleg minden lelki dologban lehetett rám számítani mindig... Wellness hétvégét meg külföldi nyaralást viszont nem tudok finanszírozni.


Úgyhogy én meg azt kérdezem tőled: létezik olyan nő, akinek megfelelne olyan férfi, aki csak ennyit tud nyújtani? Mert akikkel eddig találkoztam, azoknak úgy tűnik, hogy ez kevés. Vagy a pénzes vagy a rosszfiús menőcsávó párjuktól várnák ezt a tulajdonságot. Én kevés voltam nekik.

2021. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
57%
Ronda nő lehetsz ha már a gyakorira jössz privát üziket koldulni.
2021. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

b...zzz pont fél órája írta valaki, hogy ez az oldal lassan már nem incell temető, hanem női panaszláda lett és tényleg.


Durva, hogy az utóbbi 1 hónapban ezek a nők írnak ide, akik szerint minden pasi egy ragadozó vadállat, vagy csak a modell nők kellenek nekik.


Válasz: Igen, sok ilyen pasi van, de neked is keresni kell, tenni érte.


3-masnál a pont

2021. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
4 es hát ebben nagyot tévedsz mert egyáltalán nem vagyok ronda meg jó formám is van alakom ezért is csak arra kellenék minden pasinak. Én meg utálom a szexmániás férfiakat ennyi. Ne csak a nő testét szeressék hanem a személyiségét is.
2021. jan. 26. 14:40
 7/33 anonim ***** válasza:

írtam, sok olyan pasi van, aki a lelki dolgokat nézi elsőként.


De, ha csinos nő vagy, akkor a te dolgod szűrni a másik szándékát. Megismerni, normálisan beszélni, mit gondol a világról, mik a tervei stb.

2021. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Jájj hat én is ilyen voltam, aztán kilettem dobva egy másik fasziert. 🙂
2021. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Lehet. A barátzónában.
2021. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

En ilyen vagyok, marmint nagyon fontos h bujjunk egy csomot a baratnommel meg meghallgassam stb, ez nem jelenti azt h naponta nem szexelunk...

Te sztem nem tudod mit beszelsz, az h egy ferfinak nagyobb a szexualis vagya mint neked az nem azt jelenti h szexmanias, kicsit olvass a temaban es keress olyan part akinek akkora az igenye mint neked. Ez nagyon nagyon fontos egy kapcsolatban, ha ebben nem talalsz a paroddal egesz eletedben boldogtalan leszel

2021. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!