Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha annyiféle jutalékos munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyiféle jutalékos munka van (ingatlanos, bróker, biztosítási ügynök), szexpartnerkereső ügynök miért nincs?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy én vagyok az egyetlen olyan férfi, akinek a prostituált gondolatától is a gyomra kifordul, de a párkapcsolat is túl macerás és az lenne az álma, hogy valakivel kölcsönösen jó szexben részesülhessen tartósan, normálisan összeszokva együtt, ahol mindkét félnek jó.


Vannak is ilyen nők, csak 1 ilyen nőre jut 100 vagy inkább 1000 férfi jelentkező.


Itt jönne képbe az ügynök. Ahogy a fent említett dolgokat is meg tudja az ember tenni Do It Yourself, ezt is, de az ügynök nyújt egy plusz réteget, egyfajta garanciát mindkét félnek.


Persze lehet szélhámos vagy részrehajló az ügynök is, de ha a pozíciója független, akkor elemi érdeke a legjobb tudása szerint dolgozni, hogy vigyék a jó hírét és egyre többet keressen, akár úgy, hogy szájról-szájra ajánlgatják egymásnak az emberek.


Míg ha csak két fél van, akkor a nő tűt keres a szénakazalban, a férfiak meg tűként vesznek el a sok széna között.


Az ügynök pedig nem csak a férfinak lenne előnyös, hanem a nő számára is, aki így biztonságban lenne, tudná, hogy nem valami beteg állattal vagy rejtett elmebeteggel van dolga, de még kisebb csalódások sem érnék, hiszen a cél az lenne, hogy maximálisan elégedett legyen a nő és a férfi is, hiszen ők hozzák az ügynök számára a leendő ügyfeleket.



2021. jan. 29. 00:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"az ügynök nyújt egy plusz réteget, egyfajta garanciát mindkét félnek"


Garanciát MIRE?

2021. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, stricinek hívják.
2021. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Piaci rés.😉Csinálj egyet. Dupla haszon. Pénzt is keresel vele, szexpartnert is találhatsz.Hajrá!😂
2021. jan. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mit is vártam ettől az oldaltól...


1: Szerintem érthetően leírtam. A férfinek arra, hogy nem cseszi el feleslegesen az idejét és a pénzéért biztosan a vágyainak megfelelő nőt kapja meg. A nőnek pedig a biztonságra, hogy nem fogja sem elvágni a torkát a férfi, ha felmegy hozzá, sem 3 haverjával megerőszakolni, nem lesz gina az italban, amivel megkínálja, illetve amelyik nőnek extra igényei vannak (ne legyen nős, farokméret, stb.) az ügynök akár ezt is leellenőrizheti. Tudom, ezen most vihog magában a sok fogyatékos troll, de nyilván sosem járt még urológusnál vagy STD szűrésen sem... Vagy ott is vihogott...


2: Te sem olvastad el, amit írtam, de még arról sincs fogalmad, hogy mit jelent a strici. Nagyon nem az, amit mondtam...


3: Ez olyan, mintha Béla bácsinak mondanád, aki el akarja adni az ingatlanát, hogy csapjon fel ő maga ingatlanosnak.


Nyilván ha hasba lyukat beszélős, a sivatagban a homokot is eladni képes vénával rendelkezne, valamint lenne munka meg minden más mellett egy rakás ideje, hogy mutogassa a vevőjelölteknek az ingatlant, meg tudna profi fotókat lőni róla meg ilyenek, akkor nem dobná ki az ablakon azt a pár százalék jutalékot sem, hanem eladná inkább ő saját maga. De lehet, hogy ingatlanossal még jobban is jár, mert anélkül áron alul alkudnák le vagy ha még az adásvételiben sem segítene, akkor át is vernék őt.

2021. jan. 29. 00:33
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig ez pont ugyanott lenne a BTK-ban, mint a stricik.

Ezért is nincs ilyen hivatalosan.

Ha meg mégis hallasz róla, akkor azért mert bírósági szakaszban van.

2021. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen: [link]
2021. jan. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzésem (maximális empátiával), hogy tartasz az ismerkedéstől és ezért ilyenekről ábrándozol.
2021. jan. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Béla bácsi lehet született ingatlanos, ha nem akarja senki megvenni az ingatlanodat, akkor nem adja el.

Ha te ne kellesz senkinek, és/Vagy nincs az igényeidnek megfelelő nő, akkor nincs az a közvetítő, aki szerez neked partnert. Kivéve, ha a vonakodó hölgyet pénzzel győzi meg. Ezt pedig stricinek hívják.

Mit nem értesz?

2021. jan. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Mo.-n erre nincs igény.
2021. jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg nőt találhatnál csak szexere, a gond a következő:

-nem vagy elég jó pasi

-túl szép, csinos, fiatal csajt keresel.

őszintén, mégis mi lenne a biznisz neki ebben, amikor van pasi aki elviszi vacsizni, szállodába, vesz neki parfümöt, ajándékot...mégis mi a fészkes fenéért feküdjön le veled?????

Viszont menj el egy céghez, sok nálad idősebb, megromlott házasságban lévő 40-es örül az iylen udvarlónak és fiatal bikával b.aszatja magát. Ott ngyobb sikered lenne.egy fiatal lánynak még férjhez kell mennie, míg szép és fiatal, úgyhogy nem fogja elpocsékolni rád a tőkéjét, menj az idősebbekhez, ott nagyobb eséllyel találsz vagy esetleg korodbeli csúnya, csóró, képzetlen nők, akikhez képest te hű de cool pasi vagy, még ők belemehetnek. De szerintem még ők is inkább a fehér lovas herceget várják, mert szerintem te tök átlag vagy aki csak álmodozik az ingyen punci jó csajról...az igazán jó pasiknak minden napra jut szexpartner.

2021. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!