Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nevelik bele a nőkbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevelik bele a nőkbe már fiatal korban is (család, rokonok, barátnők, stb), pl átlag Marcsiba, hogy ne elégedj meg soha átlag Jóskával? És ugye a legtöbb egész életében így fog cselekedni, ennek megfelelően, amíg egy kicsit is néz ki valahogy.

Figyelt kérdés
Már régóta nem ,,csajozok", mert többször jártam így, és elegem let a nőkből. Ha kifogsz egymás után 3-4 ilyet, és a nóta vége mindig az, hogy elhagynak menet közben (mert már megvan az új pasi), vagy meg is csalnak (kétszer is), akkor megtanulja az ember, hogy jobb egyedül. Pedig sima átlag Marcsik voltak. Pl 6 éve egyik is, imádott, mindig bújt hozzám, ő szeretett szerintem jobban engem mint én őt (de el tudtam volna vele képzelni a családot). Sima mezei diplomás nő volt, átlagfizuval, ahogyan én is átlag biológus átlag bérrel. Aztán egyik vasárnap apai ráhatásra azt mondta 3 év után, amikor már kezdtünk komolyabban tervezni, hogy elhagy engem, mert neki jobb jár. Az apja szerint (kiderült, testvére elmondta pár hónap után) neki jobb jár, mint én, olyan pasi aki sokat keres, igazi családfenntartó típus. Mondta ezt úgy az apja, hogy világ életében bizt őr volt átlag alatti bérért, hogy 3 havonta más munkahelye volt, mert alkoholproblémái miatt mindenhonnan kirúgták. Volt vagy 60 munkahelye. Aztán a lány mára célba ért, egy ronda de dúsgazdag férfi után futott, ráerőltette magát (annak meg ideje nem volt semmire, csak a pénzt harácsolta, 100 ból 99 nőnek nem volt az esete típus), mára van gyerekük is. Tehát lehet mondani, hogy befutott az exem... Egy másikkal is így jártam, csak ott a barátnők tömték a fejét 2 éven át, hogy neki táplónőként milliomos jár, hiába szeretett, elhagyott, befűzött egy főorvost (a nő kezdeményezett). Az a szörnyű, hogy ezek a szürke kisegér típusú nők voltak, sima átlag nők, akikből 1000 mászkál az utcán, persze én megszerettem őket, ami hiba volt. Szerettek is engem, de a környezet vagy a család ereje mindig felülírta ezt (nem voltak annyira erős nők).
2021. jan. 30. 08:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ÉS hozzá teszem, hogy első esetben 3 szor mentettem meg az apja életét, amikor elmentünk maszekba dolgozni, amikor horgásztunk a világ végén és amikor otthon volt egyedül, 3 szor lett szívinfarktusa (napi 1.5 doboz cigi)s ha nem én viszem be a sürgősségire, akkor mára nem élne, mert nem tudott volna segítséget hívni. Mindegy. Csak ezzel azt akartam mondani, hogy sokszor az húzza ki a lábunk alól a talajt, akinek sokmindent köszönhetnek.
2021. jan. 30. 08:25
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Nincs beléjük nevelve. Tanuld meg a nő egy haszonleső faj. Ez mindig így volt, s így is lesz. Ők azért vannak, hogy a férfit lenyúlják, idegesítsék.
2021. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
A nagyobb baj az, ha azt elfelejtik hozzátenni, hogy annak "jár", aki megdolgozik érte. Majd lecserélik őket is.
2021. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Mindenféle családok vannak. Annak már több évezredes hagyománya van, és kimondottan a hímsoviniszta társadalom sajátsága volt, hogy egy férfi akkor férfi, ha családfenntartó, ha gondoskodni tud, a szerelem meg balgaság mert elmúlik. Tehát a lányokat sokszor arra ösztönzik, hogy tudatosan válasszanak és ne a szívükre hallgassanak, hogy ne egy drogos művész vagy lejmolós alkesz srác mellett kössenek ki, hanem olyan mellett, aki potenciális apa/férj. Azért, mert a társadalom a nőben a (jövendőbeli) anyát látja, nem a szexi csajt. Azt a férfiak látják. Ezért a férfiak kötetlen szexre presszionálják a nőket, a társadalom meg monogám házasságra.


De a mai világban szerencsére a nők azért valamennyire túllátnak a férfiak nyomásán és eléggé elvetették már a társadalmi nyomásokat is. A párkapcsolatok masszív része szerelemből jön létre, még annál is aki gazdag hercegről álmodozik, jön a Józsi a gyártósorról és olyan férfias, és hopp, máris szerelem, család. Aki nem talál magának azzal komoly baj van, vagy túl magasra teszi a mércét. Az általad említett átlag Julcsa aki azért néz ki valahogy valójában jó nő, ha válogathat a nálad lényegesen jobb pasik közül. És szerelemes sem volt beléd, mert ha egy nő szerelmes, azt a férfit nem hagyja el semmi pénzért. Ja, még valami. Te úgy beszélsz róluk, mint szürke átlag nőkről akik jobban szerettek téged, mint te őket, illetőleg akiket kegyesen "megszerettél" vagy "tudtál volna" szeretni.

Elárulok egy titkot szükre átlag Julcsaként: én csak olyan férfi mellett maradok, akik oda van értem. Aki duzzogva elfogad, mert nem vagyok kövér de valójában meg sem közelítem a szintet ami őt izgatja: nem kell. És hidd el, van ilyen férfi. És egy nő megérzi, hogy jobb híján vagy vele, vagy oda vagy érte. Lehet hogy a másik fickó a tenyerén hordozta és odáig volt érte és látta benne a szépséget. Te meg le átlag nőzöd. Na, itt a különbség. Értéktelen is vagy és nem adsz valódi érzelmeket. Ezért feltételezed azt, hogy a másik is ilyen.

2021. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Mindegy, hogy ki mit ír, te már elkönyvelted, hogy a világ így működik, és csak neked lehet igazad.

Közben tudat alatt pont azokat vonzod be az életedbe, akiket kerülni akarsz.

Azt én se értem, miből gondolod, hogy a nő szeretett jobban, aztán mégis könnyen továbblép, te meg most se tudsz. Te ennyire nem szeretted? Csak sérti az egódat?

2021. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Fogalmazásod alapján, igen az exeid jobbat érdemeltek tőled.


27/N

2021. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Eees megint egy provokativ "a nok csak az anyagi javakat lesik meg a tokeletes arcu es testu alfa ferfiallatot blabblabla" kerdes.
2021. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Itt valami sántít. 3 év normális kapcsolat után mondhat az apám bármit, nem jövök rá hirtelen, hogy kevés az, ami tegnap még jó volt. Ezek nem hirtelen döntések szoktak lenni. Ha nem vetted észre, hogy nem okés a kapcsolat már, akkor meg is érdemled, nem figyeltél oda eléggé.

2-3 év alatt bőven meg lehet unni valakit, elmúlik a lángolás, bejönnek az unalmas hétköznapok, a problémák. Ha nem megy semerre a kapcsolat, akkor a nők nem várnak a végtelenségig, ha családot szeretnének, főleg nem 30 felett.

Te várattad őket, ők megunták és kerestek valakit, aki nem csak álmodozik.

A "nekem jobb jár" az esetek hatalmas részében nem a gazdagabbat, hanem a figyelmesebbet jelenti.

2021. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Az átlag Marcsi a biztonsági őr apukával fejre volt ejtve néhányszor :)

De mégis ki hagy ott egy komoly kapcsolatot három év után, azért mert az apukája azt mondja hogy "neked jobb jár". Valamit itt sántít.

2021. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Same shit, mondjuk én kib@@szottul szerettem mindhármukat.


Az átlagos lányokkal lehet az a baj, ilyenkor érzik, egyszer ugorhatnak nagyot az életben (most az egyszer lehet nagyon gazdag pasim, most lehet top pasim), így gondolkodás nélkül belemennek. Több a lehetőségük mint valaha bármikor.

2021. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!