Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem lesz barátnőm ha ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz barátnőm ha ronda (átlag alatti) férfiként nem jönnek be a ronda lányok?

Figyelt kérdés
Arra már rájöttem, hogy ezek a ronda lányok az én "kategóriám", páran közülük próbálkoztak is már nálam párkapcsolat kialakítása céljából, de képtelen vagyok vonzódni hozzájuk, külsőre sem tetszenek illetve a személyiségük, viselkedésük is elég fura. Hogy ha képtelen vagyok "ráfanyalodni" ezekre a nőkre akkor örökre egyedül maradok?
2021. jan. 31. 10:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Eselyes, mivel az altalad rondanak titulalt nok- hozzad hasonloan, a helyes emberekhez vonzodnak. Probalkozni lehet, de jobb addig nyujtozkodni, ameddig a takarod er!
2021. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekik szerintem már mindegy volt csak férfi legyen az illető, hiszen ahogy mondtam jó páran már próbálkoztak nálam.
2021. jan. 31. 10:45
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Sose lesz.
2021. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Na latod! Vegyel peldat roluk!
2021. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Igen, örökre egyedül maradsz. És ezzel mégis mi a probléma?
2021. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
Azert ezeket a kevesbe szep lanyokat is levarrhatnad, csak hogy tapasztalatot szerezz. Kozben meg fejleszd magad: kaja, edzes, melo, penz, tarsadalmi statusz.
2021. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

Nem 100%, de közelít hozzá.


Egyébként mi a baj a szingliélettel és az önmegtartóztatással? Nekem bejön. Ha nyitott lennél, lehet hogy neked is bejönne.

2021. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy bajom van vele, de ha olyan lánnyal össze tudnék jönni aki tetszik is akkor az még jobb lenne.
2021. jan. 31. 11:13
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Ezeknél a kérdéseknél mindig elgondolkodom, mit is takar a ronda. Nem szoktam ronda embereket látni.

Linkelhetnél egy képet egy olyasmi ronda nőről, aki próbálkozott nálad. Illetve egy magadfajta pasiról is.

2021. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
es megis mit tudsz felmutatni, ami miatt egy szep lanynak pont veled, a csunya pasival kene osszejonnie? atlagon feluli intelligencia? szuper humorerzek es muveltseg? lehengerlo stilus, gasztronomiai ostehetseg? ambiciozus felfogas, jo egzisztencia? gyanitom, egyik sem. akkor maradnak a csunya lanyok vagy az egyedullet, igen.
2021. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!