Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Láttatok már ennél bénább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már ennél bénább felszedős szöveget?

Figyelt kérdés
Can I be your covid, 'cuz I'm 19?

2021. febr. 2. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Elmaradt a rendezvous, stylus-os alpha pashee meg a Ray-Ban szemuveg? 🤣



36F incel

2021. febr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
54%
Ebben legalább van fantázia. 😆😆😆 F44, ezennel trónfosztott vagy!
2021. febr. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a béna szöveg, amit alacsony vagy ronda férfi mond.
2021. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Elég gáz, de szerintem az alábbi eset, ami történt velem, sokkal kellemetlenebb:

A metrón ültem és G. R. R. Martin Kardok vihara című könyvét olvastam (aki nem ismerné, annak leírom, hogy elég vaskos könyv a maga 973 oldalával). Megállt előttem egy férfi, köhintett, majd felnéztem. Lenézett a könyvre, elvigyorodott, majd annyit mondott: "Ha szereted a vastag dolgokat, tudok egy sokkal jobbat ajánlani.", majd szép látványosan rátenyerelt az ágyékára.

23L

2021. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4: ez nem kellemetlen, ez szimplán végtelenül primitív.
2021. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát, legalább van benne kreativitás. Ez nagyban függ a másik humorérzékétől, hogy milyen fogadtatást kap
2021. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Az ön a harisnyáján nekem is végigfutott a szemem, sexy lady!" :D
2021. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!