Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel hívhatom fel magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hívhatom fel magamra egy 24 éves srác figyelmét a legjobban? Már nagyon régóta tetszik de nem tudom véletlenül vagy direkt nem veszi a lapot?

Figyelt kérdés

Gáz ha pl szexel kapcsolatos két értelmű megjegyzéseket dobok be a beszélgetésünkbe? Vagy az nem indítja be a pasikat?

Vagy egyszerűen csak legyek vele kedves, vidám, segítőkész, stb?

Mi a titok? 😜



2021. febr. 2. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha 18 alatt vagy, leginkább sehogy.
2021. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
A szexes utalásokat inkább hagyd ki, csak közönséges(ebb)é tennéd magad.
2021. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy és mióta beszélgettek?
2021. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, munkában találkozunk minden nap, de nem vagyunk egész nap egymás társaságában. Elég visszafogott ő is nem tudom azért mert nem tetszek neki vagy mert alapból ilyen..ezért nem tudom hogyan tudám úgy magamra hívni a figyelmét, hogy ne legyen gáz de megtudjam mi a helyzet
2021. febr. 2. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok srác van, aki a lány kezdeményezésére vár.

Ha neked nem jó az ilyen, akkor nem lesz semmi sajnos.

2021. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
régóta tetszel, elmegyünk randizni? ennyi a naaaaaaagy titok.
2021. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van ezzel kapcsolatban tapasztalatom. Volt egy lány, akit ismerek régebb óta. Nyilván láttam, hogy bejöttem neki. Miután szakítottam a barátnőmmel, meg is jelent a közelemben. Sőt, konkrétan rá is kérdezett, hogy tényleg szakítottunk-e. Majd találkoztunk néhány héttel később egy buliban, ahol részegen azt mondta nekem, hogy "ha úgy érzem, hívjam el egy randira". Utána beszéltünk sokszor. Nem kerestem, de véletlenül számtalanszor összefutottunk. Néha ő keresett engem. Több, mint fél évvel később összefutottunk az utcán és párkapcsolati témákra terelte a szót. Majd azt mondta "lehet, hogy én leszek neked a nagy ő". Elvicceltem a témát, de szerintem ennyiből látnia kellett volna, hogy nem akarom a dolgot. Igazából külsőre bejött nagyon, meg a személyiségét is kedvelte, de ezzel egyidejűleg volt barátja. Ilyen utalások mellett nekem az jött le, hogy ha én benne lennék, a barátját lecserélné rám, ha meg nem, akkor marad vele. Nekem ez nem volt szimpatikus. Ha előbb szakított volna a pasijával, lezárja a kapcsolatot, simán összejöttem volna vele. Csak így volt egy háttér gondolatom, hogy lehet, egyszer engem is így, a hátam mögött lecserélne. A történetből, amit leírtam, az első fele a lényeges. Összesen kb. 1,5 éven keresztül próbálkozott, meg tett utalásokat, de már kicsit kellemetlen volt, hogy nem vette észre, hogy én nem akarom. Hasonló volt a felállás 23-24 voltam akkoriban.
2021. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Hívd el sétálni, beszélgessetek,ismerd meg jobban,érdeklődj iránta.


Pár praktika.

[link]


[link]


[link]


Majd mesélj hogy haladtok.

Sok sikert. 🙂

2021. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fú ezek a feminás cikkek 😅

Egyébként a nyílt kezdeményezés a legjobb szerintem. Ha nem akar tőled semmit, akkor el tud utasítani és nem kell hónapokig játszmáznod meg kelletned magad.

Én egy buliban csak futtában találkoztam egy pasival, másnap ráírtam, hogy nem volt alkalmunk jobban megismerni egymást. Elhívott randira, már a vőlegényem. 🤷‍♀️

2021. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Fú ezek a feminás cikkek 😅


"régóta tetszel, elmegyünk randizni? ennyi a naaaaaaagy titok."


"Egyébként a nyílt kezdeményezés a legjobb szerintem. Ha nem akar tőled semmit, akkor el tud utasítani és nem kell hónapokig játszmáznod meg kelletned magad.


Én egy buliban csak futtában találkoztam egy pasival, másnap ráírtam, hogy nem volt alkalmunk jobban megismerni egymást. Elhívott randira, már a vőlegényem. 🤷‍♀️"


Legjobb válasz a direkt és félreérthetetlen út. Bár benne van hogy szexelnél is vele, ha így van az nem baj.

2021. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!