Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szingli vagyok szeretetre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szingli vagyok szeretetre vágyom, de ha kilátásba kerül egy kapcsolat megijedek és kihátrálok?

Figyelt kérdés
Mikor egyedül voltam sokszor vágytam arra, hogy valaki mellettem legyen.. vágytam egy társra, de most hogy ez bekövetkezni látszik már nem vagyok benne biztos. Kicsit talán megijedtem, meg nem tudom kell-e nekem ez az egész párkapcsolat. Ha belegondolok csak az elvesztegetett idő és az erőfeszítés jut eszembe.. (A leendő partner nagyon rendes, szerethető nem vele van probléma)

2021. febr. 2. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Minden kapcsolat kockázat. Ha elköteleződni és kockáztatni kèptelen vagy akkor nem való neked nő.
2021. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pasi.
2021. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ne játszadozz a másik féllel. Egyszer kezdeményeztem egy lánynál, aki hasonló problémákkal küzdött. Elég rossz vége lett, mert egyszer azt akarta, hogy járjunk, másszor meg, hogy inkább ne legyen semmi. Se veled, se nélküled szituáció alakult ki. ennek véget vetettem, utóbb meg még ő volt rám mérges, hogy miért nem akarom szeretni továbbra is. Három hónap gondolkozási időt kapott, ennyi idő alatt nem tudta eldönteni, hogy mit akar. Nem lehet a végtelenségig húzni. A másik fél egy idő után rá fog unni a játszmákra.
2021. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért ne légy valakivel kapcsolatban, mert "előtted van", fontos, hogy jól érezd magad a társaságában, vonzódj hozzá, tetszen külsőre is. Ha bármelyik pár találkozó után is hiányzik, kár erőltetni, keress olyat, akiben megvan amivel jobb az életed!
2021. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%
Nálam ugyanez a helyzet:/
2021. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen haladj vele lassan. Szépen lépésenként és majd érzed, hogy jó-e vagy sem.
2021. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jók a kommentek (itt fura XD)


Igen, minden szerelmi, baráti, munka kapcsolat az kockázat. Ha zársz, sosem lesz önismereted, sosem tudod meg mi lett volna ha. Ezt nem azt jelenti, hogy mindnekivel kezdj ki. De, akivel egy kicsit is érzel valamit, akkor legyél nyitott. Majd közben eldől, tudsz e vele kapcsolatban élni, vagy nem.


Annyit kérek, ha csaj, ha pasi, ne játssz vele, ne húzd az idejét.

2021. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!