Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rajtam kívül olyan “férfi”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan “férfi” aki sose szexelt fiatal és/vagy csinos és/vagy szép arcú lánnyal vagy akar csak a saját korosztályával?

Figyelt kérdés

Tehát 16 évesen tini lánnyal 30 évesen 25-35 évessel stb.

Vagy aki sose volt olyan nővel aki neki tetszene vagy akikkel volt azok egy se tetszett neki ?

Van más is ilyen cipőbe vagy én vagyok az egyetlen ilyen eset és rajtam kívül mindenki vígan szexel?



2021. febr. 5. 13:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%

Én még sosem.

22F

2021. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%
Stabilan jó testü és jó arcu lánnyal nem.átlagos test helyes arc volt már. huszonéves volt szóval fiatal.rengetegen nem szexeltek még szép nővel mert iszonyat nehéz bejutási lehetőségek vannak.hála az igazságtalanságnak.
2021. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#2 te akkor már a kivételes és szerencsés csoportba tartozol
2021. febr. 5. 13:37
 4/30 anonim ***** válasza:
39%
Én aránylag mindig a saját korosztályommal szexeltem. Most már jó lenne kipróbálni valami mást is. 47F
2021. febr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos nem jut mindenkinek jó nő.

Azokat a jóképű srácok szerzik meg.

Kivétel itt a gyk-n persze, ahol a személyiség a lényeg és bármilyen nyomi fejjel jó nőd lehet.

2021. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

#5 ezt kifejtenéd ? Mert nem igazán értem . Az addig oké hogy itt lehet beszélgetni anonim módon de ha az életben egyszer találkoznak akkor ott úgyis minden kiderül és bukik.

A külső nagyon fontos mindkét nemnél

2021. febr. 5. 13:44
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

5.

Nézd meg Radics Petit meg a nőjét. Be fogsz szarni.

2021. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
35%

#6


"A külső nagyon fontos mindkét nemnél"


Persze hogy az.

Itt mégis azt állítják, hogy az nem érdekli a nőket, csak a személyiséged.

Ez persze nem igaz.

Ha nem vagy egy matyóhímzés, csinálhatsz te akármit, a csinos nőknek sosem fogsz kelleni.

Nyilván van a 100-ból 1-2 kivétel, akinek szerencséje volt és összejött neki, de a maradék 98-nak sosem fog.

2021. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

Egy nő sem állította, hogy nem fontos a külső.


Nem CSAK a külső fontos. Szövegértés.

2021. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer volt külsőleg tökéletes barátnőm, még 20 éves koromban, ő is annyi volt. Ő volt az egyetlen, aki tényleg tetszett, már ami a külsőt illeti. A saját korosztály az stimmel, de olyan szép csajom sose lett többet. Eddig.
2021. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!