Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a nőket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a nőket? Mi bajuk lehet velem?

Figyelt kérdés

Eléggé bosszantó hogy szarnak a fejemre. Például van egy lány a munkahelyen aki rajtam kívül minden fiú társaságát keresi, ha teheti ott sürög forog körülöttük, beszélget velük, ugratja őket, nevetgél, stb, más lányokkal nem is "haverkodik" szóval szerintem pasit keres magának elég feltűnően. Ehhez képest hozzám egyetlen egyszer sem szólt, néha láttam hogy odanézett de ennyi, valamelyik nap én kezdeményeztem vele beszélgetést, de akkor is komolyan válaszolgatott, semmi poénkodás vagy nevetés. A következő napokban ugyanúgy nem szólt hozzám, . Nekem amúgy tetszik, ezért szerettem volna közelebb kerülni hozzá, viszont így esélytelen. Amúgy nem tudom mi lehet a gond velem, ennyire taszító lennék? Szerintem átlagos vagyok (190 cm magas, vékony/sportos testalkat, rövid de dús barna haj) valamint ő sem az a cicababa típus, a többi fiú akiket megkörnyékezett sem kimondottak jóképűek vagy izmosak vagy hasonló.


Nem tudom mi baja lehet velem, mert rajtam kívül minden fiúra rászáll


2021. febr. 5. 19:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
71%
Nem nézel ki jól vagy szörnyű a stílusod.
2021. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván csúnya vagy.
2021. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Örülök neki, akkor kb. fel is köthetem magam.
2021. febr. 5. 19:29
 4/50 anonim ***** válasza:
55%
B*sszus, tanuld már meg tisztelni a másik döntését, ha történetesen nem érdekled őt, kérdező!
2021. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
83%

Ez alapján idegenek hogy mondják neg neked, hogy mi lehet pontosan a baj?

Nem tetszel neki, nem vagy az esete, stb. Akármi lehet. Ez nem azt jelenti feltétlenül, hogy baj van veled vagy változtatnod kéne, mert másnak meg így tetszenél ahogy vagy. De ha pont ennek a lánynak nem kellesz akkor

1. felesleges a miérteket keresni, mert nyilván más kell neki, tehát nem tudsz a dolgon változtatni,

2. tisztelned kell a döntését.

2021. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

#4

Én nem nyomultam rá, egyszer beszéltem vele pár mondatot, utána nem szólt hozzám, én nem próbálkoztam többet.


Amúgy meg arra értettem a fenti megállapítást hogy nagyon nem jó érzés több emberből az egyetlen ocsmány lúzernek lenni.

2021. febr. 5. 19:50
 7/50 A kérdező kommentje:

#5

Értem, csak ebben az esetben az a különösen bosszantó, hogy rajtam kívül MINDEN férfival kikezdett elég nyíltan, tehát nem arról van szó hogy én voltam a századik elutasított férfi hanem neki konkrétan mindenki jó rajtam kívül, ez azért eléggé romba dönti az ember önbecsülését.

2021. febr. 5. 19:53
 8/50 anonim ***** válasza:
94%

Egy darab lánynak nem tetszel és máris elástad magad? Hát ez érdekes hozzáállás.


Mellesleg, én lány vagyok, és ha sok fiú közül tetszik egyetlen egy, akkor az összes többivel sokkal lazábban és barátságosabban tudok viselkedni, mint azzal az eggyel, aki tetszik - fordított logika, sorry.

2021. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást de ahogy mondtam ebben az esetben az az elkeserítő hogy egy olyan lányról van szó aki konkrétan be van indulva minden férfira kivéve engem szóval ez eléggé jelzi hogy esélytelen vagyok a nőknél. Az megint máshogy jön le amikor mondjuk egy olyan nő utasít el aki nem fekszik össze bárkivel. Hogy ha ennek a lánynak nem kellek akkor másnak sem fogok. Az meg hülyeség hogy azért nem beszél velem mert tetszem neki mivel nálam jobb kinézetű férfiakkal is gond nélkül beszélget.
2021. febr. 5. 20:20
 10/50 anonim ***** válasza:
83%
Azért gondolkozz el azon is, amit a 8-as írt. Én is rettegtem mindig attól, aki igazán tetszett. Kb. hozzá se mertem szólni, rá se mertem nézni.
2021. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!