Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek miért tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért tetszenek jobban a mackós férfiak mint a magas és vékony férfiak?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 08:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a vékonyak tetszenek jobban, persze nem az extra csontik. Nem bukok a nagy izmokra, se a sörpocakra.
2021. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
A sovány test nekem gyerekes.
2021. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Nekem azért, mert férfiasabbnak tartom azt, aki nagyobb darab nálam. Nincs annál rosszabb, mint mikor az ember leül a párjával és a nőiesnek hitt combja a párja csontos botcombjai mellett egy komplett sonkának tűnik. Egyszerűen engem zavart mindig is az ilyesmi, pedig egyáltalán nem vagyok kövér vagy telt. De mégis, egy nagyon vékony férfi mellett tonna donnának érzem magam, nem csinosnak, nőiesnek.
2021. febr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Nekem jobban tetszenek a magas es vekony ferfiak. Vagy a magas es normal testalkatuak. Annyira magasnak sem kell lennie, en 170 vagyok, eleg ha nalam magasabb kb 5-6 centivel. De altalaban az arc jobban befolyasol. Viszont a mackos alkat nem jon be.
2021. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy csontsovány, hanem vékony attól még lehet pl széles a válla.
2021. febr. 6. 08:16
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyáltalán nem tetszenek sem a mackós, sem az izmos, nagydarab férfiak, a vékonyakhoz tudok vonzódni. Nyilván addig, amíg nem egészségtelenül sovány.
2021. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Nekem a magas vékony pasik jönnek be. Na nem az a típus, amikor egy kisebb szél elviszi mellőlem. Legyen azért széles a válla, ne az a tipikus botsáska alkat.

Az arc fontosabb, azon belül a szemei és a fogai.

2021. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is magas-vékony párti lennék, a 170 centimmel és az ehhez társuló 47-48 kilómmal elég furán mutatnánk együtt egy kétajtós szekrény típussal. Az már más kérdés, hogy egyik típusnak sem jövök be.
2021. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem tetszenek a nagyon vékony pasik. Egyrészt én se vagyok nagyon vékony, sportos vagyok, relatíve izmos.


Egyrészt ettől függetlenül nekem esztétikailag nem tetszik, másrészt valahogy furán érezném magam, ha sokkal vékonyabb nálam a pasi.


Plusz nekem valahol kicsit férfiatlan. Tudom hogy senki nem tehet róla. Ez egy berögződés.

2021. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Én elég magas vagyok és sportos is, viszont valahogy nem tudok férfiként tekinteni egy nálam gizdább vagy alacsonyabb férfira. Szeretem ha kisebbnek érzem magam a férfi mellett, és egy nálam pár centivel magasabb mackós mellett ez az érzés jobban érvényesül, mint egy ugyanolyan magas szálkás, vékonyabb férfi mellett. Azt szoktam mondani, hogy akiből kinézem, hogy ki tudnám ütni, az nekem nem férfi. (Kickboxolok egyébként, nem csajos ütögetésre gondoltam) Persze nem szakítóok valakinek a külseje, az érzés amit egy macis mellett érzek, inkább egy plusz pont.

Nyilván a macis alatt kb 10, max 20 kiló pluszt értek, nem tokaszalonnás zsírdisznó férfit lógó hassal és zsírcsöcsökkel. Én 176 cm vagyok, szóval a nálam magasabb férfiakon eléggé eloszlik ennyi túlsúly.

2021. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!