Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marilyn Manson-nak hogy lehettek olyan jó női olyan ronda külsővel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy imidzs, hogy úgy néz ki, de irtó ronda a csávó még smink nélkül is. Ezek szerint a nőknek mégsem olyan fontos hogy a férfi jól nézzen ki? Inkább a pénz és a tekintély a fontosabb ezek szerint?

2021. febr. 15. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenkinek egyforma az ízlése..

Szerintem Manson jól néz ki, egyedi, vagány, szexi.

Sok nőnek bejön.

2021. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha van penzed es hires vagy, akkor naponta mas topmodell csajjal bujhatsz agyba.
2021. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Híres, tele pénzzel,külünleges egyedi stílus..mi kell még?!
2021. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Én meg bezzeg 50 éves koromban is szűz leszek, mert csóró vagyok. Gyűlölöm az összes férfi társamat, aki nem szűz. xd
2021. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Híres és gazdag.
2021. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
En mar a rutibosabb 30 feletti korosztalyt kepviselem, es lattam az egyetemen h a nok tobbsege a megyei x edik osztalyban focizo, netto 150 ezres Lacival jottek ossze, mert helyes volt es ecsethaju. Most 30 felett 10/9 akkori nonek klasszisokkal rondabb paaija van, mint akkor. De mindegyik tanult, sokat kereső mernok, orvos, kozgazdasz, vallalkozo, stb.
2021. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Annyira nem ronda, kicsit lófeje van, de nem vészes. Akinek bejön ez a darkos gótos stílus, annak simán tetszhet Manson. Nekem is tetszett tinikoromban. És igen, híres. Mondjuk a tekintélyt nem tudom hogy érted, a legtöbb ember csak utálja/kineveti. Nem túl tekintélyes figura.

Mikor elkezdte a pályáját, akkor még nem volt sok pénze, és mégis rengeteg nő volt oda érte. A karizmája meg az egyedisége miatt.

2021. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Egyediség? Az egész imidzse, zenéje össze van lopkodva a kezdetektől fogva. Röhej. Lásd még Alice Cooper vele kapcsolatos rövid megnyilvánulását.
2021. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
engem taszit, de aki ebben a stilusban mozog, az siman vonzonak talalja. ne felejtsuk el, higy azert o nem egy atlagember, fent van a szinpadon, tekintelye, presztizse van bizonyosnok szemeben, aki szereti a zenejet, az nyilvan istenitheti ot magat is, mint alkotot es akkor a kulso hatterbe szorul. amugy allitolag nagyon intelligens es siman lehet, h az agyban is nagyon jo. nem tudom, nem csak a szuperhelyes pasiknak van nojuk.
2021. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

A nők az ördöggel is összefeküdnének, ha hasznuk származik belőle😃

Manson meg egy vicc kategória, eleinte még zenélni sem tudtak rendesen, gondolom most már megtudja fizetni a profi zenészeket. Bejött a pénz a polgárpukkasztásból. A sok buta tini meg elájult"anyááád de kemény a csávó". Aztán nőket ver. Egy emberes pofontól meg letérdelne😄

2021. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!