Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányként ciki ráírni arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként ciki ráírni arra, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Bejelölt facebookon, de nem írt. Ráírjak én? Ha igen, mit mondjak?
2021. febr. 20. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülök h jelöltél, énis tetszem neked? :D
2021. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki.
2021. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Én írtam a város legnagyobb alfa pasikájának:) Akkor még nem kerültem sorra az ágyában, azóta már igen és most várom, hátha majd akar kapcsolatot:) Közben nem győzöm lekoptatni a napi 100 pasit aki ír...
2021. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Valami olyasmivel írjál rá, amit könnyen le tud mosni. Pl. ilyen lakkfilc meg ilyesmi, amivel a csököttek firkálják a buszmegállót, az nem jó. De mondjuk a rúzs az jó lehet.
2021. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát a 13# szitu elég valószínűnek tűnik

Attól még nem ciki ráírni, akárhogy is lesz, nem lehet bajod belőle ha nőként is teszel valamit egy kapcsolatért

2021. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Ma már nem az.
2021. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!