Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődött meg a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődött meg a lány, mert nem mentem bele szexkapcsolatba vele, ugyanis van párom?

Figyelt kérdés
Ő keresett meg ezzel az "ajánlattal" aztán behisztizett, mert közöltem, hogy nem.
2021. febr. 23. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kapta meg, amit szeretett volna. Én is hisztizek, ha anya nem vesz jégkrémet.
2021. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Mert azt hitte biztos, ő a top 100
2021. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Túl sok volt az önbizalom...
2021. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha egy nő nemet mond, és nem érti meg a férfi, akkor hisztizik. Ez alap, hiszen hadd döntse már el, hogy kivel akar lefeküdni. Ebben az összes többi nő is megerősíti.


Ha a nő akar valamit, és a férfi mond nemet, akkor ugyanúgy behisztizik, mert mi az, hogy őt elutasították.


A férfiaknál nem igaz, hogy ők dönthetik el, hogy kivel fekszenek le, ha nemet mondanak, akkor mocskok (ha egyedülálló gyerekes nőnek, vagy kövér nőnek mondanak nemet, akkor duplán mocskok).

2021. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne játszd már a hülyét kérlek:D

Vagy ezt a kérdést csak dicsekedésből írtad ki?

Mert ha értelmes választ akarnál, gondolom azért részletezted volna a dolgot.

Megtetted a minimumot, amit egy gerinces ember megtehet, visszautasítottad valaki közeledését, miközben párod van, kérsz érte aranyérmet, vagy mi a baj?

2021. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a hisztit nem értem miért kell
2021. febr. 23. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Meg lett válaszolva kérdező.
2021. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő ilyen, így reagálta le, ilyen rettentő egyszerű:)

Hova akarod ezt még bonyolítani?

2021. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert megsértődött
2021. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!