Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudnak beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Era50 kérdése:

Miért nem tudnak beszélgetni a férfiak? Netes ismerkedés során azt tapasztalom, hogy nem találunk közös témát, én kérdezősködöm, de rólam nem kérdeznek semmit, így pár alkalmas rövid beszélgetés után meg is szűnik az ismerkedés! Mi erre a magyarázat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 10:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%

A GYIK-es lányok szerint a diplomás pasik a nyerők.


Diplomát a férfiaknak! Azok a legjobbak


[az persze, hogy egy komolyabb szakon már az elején kihullik a férfiak és a nők férgese, nem számít, csak legyen valami pszichológia vagy ehhez hasonló szar BSc és te vagy a nyerő]

2021. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%

mert két erogén zónájuk van: az,a mire elsőre godnoltál és a szemük. HA nem láthatnak, nem látnak, nem küldesz képet, nem találkozol aznap vele, akkor...


Másfelől egy szervezeti-társadalmi tanuláson vagyunk túl: a beszélgetés, szövegértés nem megy - így ritka az, akivel tudsz beszélgetni


Harmadikként: a cél a szex, s ha ez nem jön, akkor minek tegyen bele energiát.


Segítettem?

Sajnálom, hogy sok ilyennel találkoztál, legyen élményed olyannal is, aki nem ilyen!


44/F

2021. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
46%
Nyomik, vagy nem akarnak ismerkedni.
2021. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a nőknél tapasztalom ugyan ezt. Bármit kérdezek, nagyjából ennyiben kimerül sokszor, 10-ből 9 esetnél a válasz:

"rendben, jó, oké, értem, azigen, naja, xddd"

Semmi visszakérdés, érdeklődés. Szinte manipulálni kell a beszélgetést olyan kérdésekkel, hogy magáról is kinyögjön valami információt.

Bár akkor meg nem értem, mivel ez van élőben is, miért mondanak igent a randira?

2021. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Én is ezt tapasztalom. Az első pár napban még csak csak tudunk mitöl beszèlni. De azután vagy csak magárol beszèl és engem meg sem hallgat vagy maradunk az értem oké az jó mondatoknál vagy nem tud miröl beszélni csak arrol hogy dugna meg
2021. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%
azért mert unalmasak a pasik.
2021. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
A ferfiak egy resze nem tud kommunikalni. Egyszeruen nem tanultak meg es az igenyt sem erzik arra, hogy ki tudjak fejezni magukat. Csak jo lenne nekik valaki, aki a konyhaban tustenkedik meg az agyban vadul. O meg nezi a meccset, meg issza a sort melle. Erre szamithatsz a kapcsolatban. Amelyik veszi maganak a faradtsagot es kepzi, fejleszti magat, na abbol keves van, es elkapkodjak. Ezert latod azt, hogy rossz a felhozatal, mert ok azok, akik senkinek nem kellenek.
2021. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%

Férfiként:


- Nem érdekli a nőket a nekem tetsző, és engem érdeklő dolgok. Pl.: hüllők, órák, fegyverek, nők, öltönyök, szivarok, autók, küzdősportok, rasszizmus,...

- Engem nem érdekelnek a női dolgok. Pl.: török/latino sorozatok, celebek, kpop, kutyulik, divat, Szabó-Kohelo-Oravecz marhaságok, az anyja, a melója, ...

- Neveltetésem/kiképzésem. Katonaként megtanultam anno, hogy rövid, tömör kommunikációt folytassak. Én egy "Igen."-ből is megértem, hogy igen, nem kell 30 percig dumálni róla. És ha azt mondom "Nem!", az egy nem, és én sem fogok róla egész nap magyarázkodni.

2021. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%

#7-es: A kultúrált, jól kommunikáló férfiakra sincs feltétlen igény, én azt látom a környezetemben. Egyszerűen nincs értéke ennek manapság.

Ugyan úgy, ahogy rengetegen semmibe veszik a nőket, csak a külsőségeket értékelik bennük.

2021. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom 9-es, en mindig megtalaltam a kozos hangot mindenkivel, nyilvan ferfikent ez konnyebb. Tudok es merek beszelni, nekem sosem volt gondom az ismerkedessel. A kulso csak addig lenyeges, amig fel nem vesszuk a kapcsolatot. Ha mar beszelunk, onnantol nekem mar csak a belso ertekek szamitanak. Kulsore sokan megfelelnenek, de a belso ertekeknel joval magasabban van a lec nalam. Nyilvan nem a konyhatunder+szexrabszolga kombot keresem az ellenkezo nemben. A ferfiak egy resze viszont igen. Ez van, ezert hivjak tarskeresesnek, meg kell keresni a hozadd passzolo embert. Ha az elso szembejovo mindig egybol telitalalat lenne, akkor nem igy hivnak.
2021. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!