Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen késő elkezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen késő elkezdeni randizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves nő vagyok. Apukám 10 éve betegeskedett, minden időm, energiám és főképp pénzem (18 után) ráment az ápolására. Volt olyan hogy két műszakban dolgoztam, és 2 napra volt 500 forintom ételre. Egy kávét nem tudtam volna venni magamnak egy esetleges randin... Sajnos 1 éve apukám feladta a küzdelmet, én pedig egyedül maradtam. Mostanra kezdek magányos lenni, és azt érzem szeretnék valakivel beszélgetni. Tudom hogy az ennyi idős nők nem igazán beszélgetésre vágynak, de velem mást úgysem igen akarnának csinálni a férfiak. Idős vagyok, szűz, szét hajtottam magam a két műszakkal, túl tengenek bennem az érzelmek, és még sorolhatnám... a korombeli férfiak nem egy ilyen csődtömegre vágynak. Akár egy nem szerelmi, csak testi kapcsolatban is benne lennék, ha lenne kivel. Ennyi idősen van még értelme bármilyen randira vágynom? Lépjek be társkeresőkbe, hátha? Mit tegyek? Mit gondoltok?

2021. febr. 25. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő vágj bele
2021. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő!
2021. febr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Persze hogy van!


Fiatal vagy és előtted az életed java csak ne úgy kezd, hogy márpedig te egy csődtömeg vagy stb. Persze legyél őszinte csak próbálj a jó dolgokra koncentrálni és azt mutatni magadból eleinte.


Azért pedig soha ne ad le az igényeid mert úgy érzed, hogy neked már mindegy csak valaki legyen mert úgy csak rossz lesz.


28F

2021. febr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Normàlis kapcsolatot keress. Ha szexkapcsolattal indítasz akkor hamar egy senki leszel es annak is fogod magad érezni.

Egy normális kapcsolat felemel.

2021. febr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem keso, de ezt a ‘csidtomeg vagyok, ki vagyna ram’ mentalitast baromi gyorsan felejtsd el, mert ezt megerzik a ferfiak es nagyon taszito szamukra. vagy a rohadekabb fajta kihasznalja es megprobal az onbizomhianyod altal manipulalni.
2021. febr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy csődtömeg vagy? Elhanyagoltad a külsőd, meghíztál? Érzelmi roncsnak tartod magad? Ezeken lehet segíteni.

Nem olyan ritka, ha valaki 24 évesen még szűz. Nyugodtan kezdj el ismerkedni, de fontos lenne, hogy rendbe hozd magad testileg-lelkileg.

2021. febr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Adjon hálát az égnek az a srác, akivel egy ilyen jólelkű, normális, odaadó lány szóbaáll.

Többre tartalak azoknál, akik végigrandizták, bulizták az elmúlt 10 évet.

2021. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
azt a rohadt vajon hány privit kaphattál már:d megírod?
2021. febr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 mindössze 6-ot
2021. febr. 26. 07:56
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
az se kevés mert elég későn írtad ki jönni fog még
2021. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!