Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire emelheti meg a csajozási esélyeket egy drága vagy drágának tűnő autó?

Figyelt kérdés

Hallottam már sokhelyen hogy mennyire buknak rá a nők ha jó autója van az embernek.

Én nem adtam rá mert biztos vagyok benne hogy nem lesz több sikerem drága autóval sem (jelenleg nincs is)

Viszont érdekelne hogy van-e tapasztalatból összefüggés a csajozás és az autó között?

Csak a drága autó számíthat, vagy nem is kell túl drágának lennie hogy "hasson"?

Tapasztalatok érdekelnek, nem rólam szól a kérdés



2021. febr. 28. 19:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Nekem autó nélkül is sikerült
2021. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Hellmano ***** válasza:
55%
Egy menő kocsi mindenkinek a tekintetét felkelti legyen az nő vagy férfi. Felkapják a fejüket, ha begördül az ember vele bárhová. Férfiak irigykedve nézik, míg a nők már a botkormányt markolgatnák álmukban. Szóval igen mindenképp jobban lehet csajozni egy menő kocsival...
2021. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
54%
mióta drága autóm van(5mill) + kiderült hogy a főállásom mellett vállalkozásom is van.. azóta, az is bepróbálkozott nálam, aki azelőtt 2 évvel kikosarazott.
2021. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%

Nő vagyok. Szerinted emelné a pasizási esélyeimet, ha Swarovskival kirakott vörös műkörmöket viselnék?


Na, ugyanennyivel növelné a kocsi is a te esélyeidet a másik nemnél.


Az autó csak egy függelék, te magad nem leszel több vagy jobb általa.

2021. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

4# nem kizárt hogy növelné, feltűnőbb lennél

Pont azért kérdeztem meg hogy mennyire számíthat ez a feltűnés

2021. febr. 28. 19:41
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem az se érdekel, ha vezetni se tud, nekem van jogsim és kocsim. De sok nőnél plusz pontot jelent
2021. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

#5: hogyne, csak kérdés, hogy akarok-e olyan pasit, aki ezeket a dolgokat figyeli rajtam.


Ugyanígy nálad is. Aztán jössz panaszkodni, hogy csak a golddigger nőket vonzod be, a normálisak nem foglalkoznak veled.

2021. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%
Csiáltass ferrari replikát fiat alvázzal és mű idomokkal. Olcsóbb , mint az eredeti és baromi drágának látszik :D
2021. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
42%

Tipikus gyakoris válaszok:

nők: nem, nem érdekel az autó, nem vagyok anyagias

férfiak akik szinte már utálják a nőket és csóróságukkal indokolják kudarcukat: minden csajnak csak a pénz a fontos


Szerintem a #2-es jól megfogalmazta a valóságot. A nőket vonzák a sikeres pasik és sokan vannak annyira felszínesek, hogy az autót a sikerrel asszociálják.

2021. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
38%

#9-es vagyok

Elfelejtettem mondani, hogy a menő autó mellé az érett viselkedés is kötelező. Visszataszító amikor egy szép autóból egy paraszt műveletlen pasi száll ki.

2021. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!