Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők gazdag férfiakra is dühösek ha csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés

Mert ugye átlag férfiaknak nem nézik el ezt a szex motivációt. De mi a helyzet gazdagokkal? Nekik elnézhető ez a dolog?


Rájuk is azt mondják, hogy nem nőtt fel és nem tud elköteleződni? Nem akarja beteljesíteni a nagy gyermeknemző küldetést.



2021. márc. 1. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sosem volt a stílusom a szexkapcsolat. De szerintem te nagyon félrecsúsztattad itt a magyarázatokat!


Aki nem szexkapcsolatban utazik, az minden férfire morcos lesz aki csak lompost akar becsempészni hozzá.


Aki meg szexkapcsolatot akar, annak meg nem releváns, hogy mennyi a keresete, cssk egy vállalható testet, és jó szexet kell hoznia (meg egy alap ápoltságot).


Végeredményben: teljesen mindegy a keresett.


(de az az álomvilág kategória, hogy valaki milliókat keres és azért neki egy tollat sem kell arrébb rakni)

2021. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerinted futnék valaha olyan pasi után aki két órán belül már másnak csapja a szelet? Miért tenném? Ilyennel nem piszkolnám be a testemet és nem vesztegetném az időmet.
2021. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"az a fajta vállalkozó féle milliomos, aki gyakorlati értelemben már nem dolgozik"



Vallalkozo vagyok (nem multimilliomos), hajnalban a nagybanin tobzodok :)


(Megjegyzem, hogy a vallalkozok tobbet dolgoznak, mint hinned, nincs olyan, hogy 6-kor dudaszora eldobjuk a szerszamot, oszt go haza)



36F incel

2021. márc. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Így ahogy 36F Nőgyülölő mondja.


Egy vállalkozónak nem 8tol fél5 ig van a munkarend, hanem ahogyan a vállalkozása megkívánja.

Nagyon kemény. És, ha csak nem a pénztáros L vagy, akkor MINDENT magadnak kell előteremtened hozzá. Az eleje pedig a legnehezebb, és utána is csak pár fokkal lesz könnyebb, de semmiképp nincs olyan, hogy a kisujját nem kell mozditani....

2021. márc. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem vagyok dühös, csak simán nem kezdek olyann? Akinek csak az kell
2021. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"aki konkrétan az a fajta vállalkozó féle milliomos, aki gyakorlati értelemben már nem dolgozik, nem jár be dolgozni sehová.



Tehát nem egy bank vagy gyárigazgató vagy egy miniszterelnök, akinek azért "be kell menni dolgozni"."


Akkor fuss neki mégegyszer a definíciónak, mert sokféle meghatározását hallottam már, de ennek se füle, se farka.


Viszont jól esett, hogy gazdag vagyok csak azért, mert alacsonyan tartom a kiadási oldalt, így egy garzonpanelben közmunkás bér összegéből is simán kihúzom, így tulajdonképpen enyhe mértékben úgy gazdagodom, hogy nem is dolgozom.


De azért hadd lőjjem le a poént: eddig még nem találkoztam olyan nővel (a szomszéd 80 éves zsidó nénit leszámítva, aki szerint igazi főnyeremény egy spórolós férfi), akinek ez bejött volna, akár ismerkedős párkapcsolatra.


A szex azért nem értelmezhető ebben az esetben, mert ha hamar történik, akkor ki sem derül, hiszen nem látszik rajtam, hogyan élek. De általában ha össze is jön nagyritkán, nem akarnak ismétlést és nem azért, mert rossz lennék az ágyban.


Az itteni egyik hozzászólót tudom idézni, nem tudom már melyik kérdésnél nagyon szépen megfogalmazta, hogy mikor fogjátok már fel, hogy egyrészt a pénzre csak az aranyásó nők mennek, másrészt ha pénzzel akarsz csajozni, akkor a prosti a legjobb ár/érték arányú dolog, mert nem kell böhöm nagy autót meg luxuslakást fenntartani mézesmadzagnak.


A nő ugyanis részesülni akar az erőforrásaidból. Akit nem érdekel a pénz, az azért fog elhajtani, mert pénzhalmon ülsz mint egy smucig disznó és nem érti meg az alap gazdasági dolgokat, hogy azért van pénzed, mert nem költöd el.


Akit érdekel, azt te nem akarod majd, mert a szexet használná jutalomfalatnak, hogy vegyél neki ezt meg azt, ami a filozófiád ellen menne, hiszen azért van pénzed és élsz szabadon, mert nem kötelekezel. Ha magas jövedelmű lennél, de a nődre és az életszínvonalad fenntartására költenél mindent, akkor rengeteget kéne dolgoznod és minél magasabb jövedelmű vagy, annál nehezebben fogod tudni pótolni a munkádat, ha egyszer elveszíted az állásodat valamiért.


Tehát marad a nők mondjuk néhány százaléka, aki ugyanolyan spórolós fillérb...szó mint te. És ezek közül a nők közül találd meg azt, akivel

- külsőre is tetszetek egymásnak

- életkorban is passzoltok (ez a nőknél sokkal szűkebb sáv, mint a férfiaknál)

- nem magasabb a csaj, mint ti (vagy őket nem zavarja, ha alacsonyabb pasival járnak)

- természetesen szinglik vagy épp kilépőben vannak egy rossz kapcsolatból.

- a személyiségetek is valamennyire passzol, mert szép dolog a közös pénzügyi cél, de ha nagyon különbözőek vagytok minden másban, akkor megint nem jó.

- végül pedig a szexuális igényeitek is passzolnak és a szeretetnyelveitek is egyeznek.


Sok sikert találni egy ilyen nőt.

2021. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!