Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít még a haverok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít még a haverok, munkatársak, férfi ismerősök között is selejtesnek, betegnek, vagy melegnek (annak hiszik) az olyan fickó, aki 35 évesen is évek óta szingli? Miért hiszi mindenki, hogy csak a párban lévő vagy családos férfi jó?

Figyelt kérdés
Holott már nem azt a világot éljük, pont hogy a szingliség a trendi 40-45 felett is. Ez a 21. század.
2021. márc. 2. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után az emberek elkönyvelnek valahogy annak alapján, amilyen szerintük vagy. Rám pl. furán néztek, hogy sokáig (25+ éves koromig) semmilyen munkahelyem nem volt. És hiába magyaráztam, hogy 2008ban voltam pályakezdő amikor a gazdasági válság beütött, hogy elhúzódtak a tanulmányaim, hogy stb. mégis mindenki valami "munkakerülőnek" könyvelt el magában. Akik nem ismerik a mögöttes életutad, könnyen ítélkeznek.
2021. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A másságot mindig kritizálják. Am meg mért érdekel mások véleménye szard le.


Nekem pl tudatosan nincs, havi 200 óra munka mellet nincs is rá időm.

Most is 5 óra múlva megyek be.

Ellenben magamra költöm minden pénzem. Nem sírok miatta éjjelente.

2021. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!