Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan lány, aki járna egy olyan 30 éves férfival, akiről megtudja, hogy még nem volt barátnője? Vagy egy ilyen 30 éves férfi már ne is reménykedjen?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

De, reménykedhet.

Az én tapasztalatom az, hogy nem fogja megtudni, vagy nem tudom honnan tudná meg rólad, maximum észreveszi, hogy tapasztalatlan vagy, de ez nem minden esetben egyenlő azzal, hogy még nem volt senkid. Ha már együtt vagytok, akkor meg úgyis mindegy, van olyan lány, akit ez nem érdekel.

2021. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sok lány megkérdezi netes ismerkedés vagy randi alkalmával, hogy mióta vagyok szingli vagy milyen hosszú volt az eddigi leghosszabb párkapcsolatom. És én nem szeretek kamuzni.
2021. márc. 2. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Attól még kamuzni kell.
2021. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna.

Az se jobb, hogy sok pasi meg havonta cserélgeti a partnereit. 30 évesen olyan lesz, mint egy kiégett prosti.

2021. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Na és, ha megkérdezi, akkor mi van, úgysem tudja ellenőrizni, nem kell lehazudni az eget, de ha ezt hátránynak érzed, akkor kicsit kell kamuzni vagy a témát terelni. Nem feltétlen azért kérdezi meg, hogy ez neki számít, csak érdeklődik. Az a tapasztalatod, hogy emiatt hátrányba kerülsz és elkerülnek a nők?
2021. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Általában az igazságot mondom el, hogy barátnőm még nem volt, csak 2-3 kalandom. Ez tényleg így van. Úgy érzem, hogy egy nagyon nagy negatívum számukra. :(
2021. márc. 2. 21:10
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem lenne negatívum. Szerintem ez hozzáállás kérdése.


34n

2021. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Megtudhatjuk hogy miért nem? Túl magasak az elvárásaid? Munkának,tanulásnak éltél? Családi rossz tapasztalatok, gyerekkori trauma? Reménytelen szerelem.Sztem ne szégyelld,mond meg őszintén. Én későn 23 évesen vesztettem el a szüzességemet, elmondtam neki hogy sokáig reménytelenül szerelmes voltam. Ennyi időre volt szükségem, hogy elfogadjam, hogy a srác sosem fogja viszonozni nekem az érdeklődésemet. Aztán a fiú aki végül is elvette, tök normális volt, nem hozta fel többet, inkább végtelenül megértő, gyöngéd volt velem. Plusz türelmes. Megérte várni.Sztem ne kamuzz. Mondd el neki az igazat, miért nem.
2021. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl soha nem zavart az ilyesmi, számomra ennek nincs jelentősége. Vannak olyan nők, akiknél hátrány vagy akár kizáró ok, de azért közel sem mindenkinél.
2021. márc. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pl nekem csak a személyiség számít.
2021. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!