Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mentális betegséggel mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális betegséggel mennyi eselyem van párkapcsolatra 20 - 30 évesen?

Figyelt kérdés

Pszichotikus unipoláris major depresszió, ADD (figyelemhiányos zavar), skizoid személyiségzavar.


Ja és férfi vagyok, ellenkező nem felé hajlom.


Ne kegyelmezzetek, legyetek nyersek.


2021. márc. 4. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem te is tudod, hogy nincs sok esélyed.

A legtöbb ember társra vágyik, akivel lehet tervezni. Nyilván nem vagyok tisztában a pontos tüneteiddel, de a személyiségzavar önmagában már elég súlyos dolog tud lenni.

Nincs lehetőséged ezeket a betegségeket valamilyen módon enyhíteni, kezelni?

2021. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
És ezt szakember mondta, vagy csak összeolvastad a neten?
2021. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát ja sejtem nincs sok esélyem, de néha szeretek egy kis visszajelzést kapni a világtól mert néha reménykedek.


Hát gyógyszereket szedek, meg terápia.

2021. márc. 4. 11:52
 4/13 A kérdező kommentje:
2: 3 hétig voltam kórházban, és diagnosztizálva lettem több pszichológus által
2021. márc. 4. 11:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Na, így már más. Mert nem írtad és itt mindenki betegnek titulálja magát. Szerintem lehet, de baromi rugalmas nő kell ehhez és jó ha az elején tudja milyen betegséged van.
2021. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj, ha eltudod érni azt, hogy gyógyszerekkel kellően stabil legyél és eltudd látni önmagad valamint lehessen rád alapozni akkor ugyan annyi esélyed van rá mint bárki másnak.


Ez olyan mint, hogy lehet valakinek a BMI-ja 27.4, ha sportol és aktív életet él, stabil és vicces akkor ugyan úgy kívánni fogják a nők mint akinek 22.2.


Én pánikzavaros, kevert szorongásos és depressziós zavaros és szomatizációs zavaros vagyok. Az élet minden területén próbálok határozott lenni, jó a humorom és sportolok. Ha összejön egy lánnyal nem sírok neki mikor rám jön a rosszkedv, nem beszélek vele ingerlékenyen. Persze mindig elmondom, hogy ezek és ezek a problémáim és ezek és ezek a tüneteim. Tehát nem titkolom, viszont ezzel nem fogom őket terhelni.


Tudom, hogy amit leírtál nagyon súlyosak, de kellő mennyiségű terápiával és gyógyszeres kezeléssel elérheted azt, hogy az életszínvonaladat ne rontsa.

2021. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6: Oszinten nem reg valtottunk a dokimmal gyogyszert es ilyen stabil meg nem voltam. Szerintem nem lehet rajtam eszrevenni a betegsegeimet, max ha valaki nagyon kikeri a velemenyem bizonyos dolgokrol meg ha valaki melyen elbeszelget velem.


De felszinen senki nem talalna ki szerintem.


Vannak haverjaim, van allasom kozepesen fizeto es helyt tudok allni az elet legtobb teruleten - amik rajtam kivul allnak.

2021. márc. 4. 12:05
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Akkor a pszichológussal vegyétek azt is a céjaid közé, hogy elég stabi legyél egy párkapcsolathoz.
2021. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem kizárt, főleg úgy, hogy folyamatosan dolgozol magadon. Csak ahogy írták is, már a kapcsolat elején tájékoztasd a lányt a lehető legjobban.
2021. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem van, de kétségtelenül nem a melletted szólnak a betegségeid.


Úgy gondolom, hogy amennyiben az életben átlagosan helyt tudsz állni, akkor nem fog akadályozni. Nagyobb probléma, ha téged feszélyez, és rágörcsölsz.

2021. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!