Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk,tényleg nem tudtok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,tényleg nem tudtok mit kezdeni azzal ha egy nőnek bejöttök és ezt a tudomásotokra hozza egyértelműen? :D

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 04:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Vannak olyan szerencsétlenek, akik nem. De a legtöbb férfi szerintem tudna mit kezdeni vele.
2021. márc. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Dehogynem! Csak azt kell megoldani, hogy ne bukjunk le a mostani nőm ,meg az ő pasija előtt. 😉
2021. márc. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Sokan nem tudnak vele mit kezdeni, az bizony igaz. Volt olyan, hogy már annyira idegesített, hogy nem veszi a pasi a lapot, hogy direktbe penetránsan már szinte én udvaroltam neki. Vagy olyan balfasz volt, hogy nem vette észre akkor se, vagy olyan selejt, hogy még egy elutasító reakcióra se vette a fáradságot. A végén inkább már csak egy jót kuncogtam rajta. :D
2021. márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Ohm... Oke, hogy lassan az oldal egyre inkabb abbol all, hogy mindenert a ferfiak vannak lehuzva, de azert ennyire ertelmi serultnek ne allitsatok mar be oket. Koszi!

Miert ne tudnanak vele mit kezdeni?

2021. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepő lesz a válasz: Vannak ilyenek is, meg olyanok is.
2021. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Volt olyan, hogy már annyira idegesített, hogy nem veszi a pasi a lapot, hogy direktbe penetránsan már szinte én udvaroltam neki."


és arra nem gondoltál, hogy te nem tetszettél neki és nem értette mit akarsz tőle, miért nem hagyod már békén? Hiszen a szerinted "bénázás" is egy elutasítás lehet...


Meg nem azért, de a legtöbb nő is képtelen a normális, kulturált visszautasításra, akkor miért lennének ebben kivételek a férfiak?

2021. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Ehhez nagy marharépának kell lenni. Ha a csaj célozgat rá, hogy bejövök neki, és nekem is tetszik a csaj, egyből rákérdezek, hogy mikor randizzunk, és külön kiemelem, hogy nem csak barátkozni akarok.
2021. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj nem jön be akkor igen, nem tudok mit kezdeni vele, hogy én bejövök neki
2021. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sokmindentől függ. Az egyik hogy lehet nincs is bennem ilyen gondolat a hölgy iránt. Velem is előfordult már hogy hiába akart a nő ráadásul szép volt kedves volt én egyszerűen nem akartam és nem is vágytam kapcsolatra mert egyrészt ismertem annyira hogy nem volt jó a stílusa a masik hogy tudtam hogy nem vagyunk egy hullámhosszon. Ráadásul en sose kerestem szex kapcsolatot senkiben ergo még annyira se akartam a nőt. Vannak ilyen hetero férfiak akiknek nem jön be a nő udvarlása sajnos ezt is el kell fogadni. Persze hogy zavarban lehet a férfi és ezért nem rossz csak egyedi.
2021. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sajna ilyen vagyok, és inkább elmarom az így jelentkezőt, mert balga vagyok...
2021. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!