Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon ez egyértelműnek számít?

Figyelt kérdés

Szimpatikusnak jelöltem egy srácot, látta az adatlapomat, de nem reagált vissza szimpátiával...akkor üzenetet sincs értelme írnom?

Kinek mennyire váltak be ezek az oldalak?



2021. márc. 5. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs, ha akart volna, írt volna. Nekem voltak sikereim, de sok türelem és kitartás kell hozzá. És el kell tudni viselni a kudarcokat is, másképpen nem megy. Nem szabad a szívedre venni az elutasítást.
2021. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem semennyire nem váltak be. Pedig tök jó profilképeim voltak (közeli, távoli), nem voltak túl szerkesztve meg túl filterezve se. Lényeg, hogy látszott rajta, hogy milyen is vagyok. Leírást is normálisan írtam meg általában. Sose írtam bele konkrétumokat, valami metaforikus, vagy kezdeti érzéseket kifejtő valamit irkáltam, mindig, tudod, ami épp eszembe jutott... Sok match-em volt, de kb. 10-ből 1 lány írt mindig vissza. Ő meg idővel ghostingolt, vagy nem sokat tett a kezdeti párbeszédünk dinamikájáért. Egyébként megjelenésben egy vékony, magas, jó alkatú és kisugárzású, egyszerű srác vagyok (legalábbis ezeket szokták mondani nekem...), de inkább úgy fogalmaznék, hogy egy átlagos srác vagyok, semmi több. Egyébként fiúként amúgy is nehezebb társkeresőzni, lányként szinte már meg kell dolgozni ahhoz, hogy ne match-eljen senkivel se.


20/F

2021. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Egyedül olyan helyeken válik be ez a típusú ismerkedés, mint pl. Budapest vagy egyéb - legalább 50 ezer fővel rendelkező - nagyváros. Kisebb városokban csalódni fogsz, mert jó eséllyel nulla ember lesz fent a városodból.


De ha nem írt, annak lehet több oka is - ebből egy az, hogy nem érdekled. Lehet, hogy most mással ismerkedik már és ezért nem hülyít. De az is lehet, hogy csak vár és fogalmaz.

2021. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül veled van a baj, benne van a pakliban az is, hogy az adott platform, amin vagytok, pénzt kér a férfitól.

Vannak ilyenek, pl a badoo is, lány barátom mesélte, hogy nekik ingyenes, míg amikor mi srácok vagyunk fenn, rendszeresen falakba ütközünk, hogy fizessünk ennyit annyit, ha fel akarjuk venni a másikkal a kontaktot.

2021. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

4.


Amúgy emiatt szarrá lehetne perelni őket, mivel ez egyértelmű nemi alapú különbsségtétel. Egy időben a diszkókat is elővették emiatt.

2021. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
#5 LOL, akkor miért nem pereled be őket?
2021. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

6.


Mert mondjuk - nem tud érdekelni? Csak simán igazságtalannak tartom.

2021. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
#7 na igen, meg semmilyen konkrétumot nem tudsz.
2021. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A badoo nem ingyenes, az elején egy pár napot csak, majd ha nem lépsz fel x ideig, akkor vált át egy két napra megint ingyenessé és láthatsz mindenkit, aki jobbra húzott.


Nem hiszem, hogy csak nőknek, de próbáld ki pasiként, hogy egy hónapig meg se nyitod az appot.



Kérdezőnek: nem biztos, hogy nem tetszel neki, lehet csak dolga van, vagy mással ismerkedik éppen és nem akar egyszerre két nővel.


Én írnék, ha vasárnap délig nem jelentkezik, nem veszítesz semmit:)

2021. márc. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit se vesztesz azzal, ha írsz neki.
2021. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!