Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magány - mindig a férfi a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magány - mindig a férfi a hibás?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy cikk a hvg-n a magányos férfiakról. A cikk alatt kommentelő asszonyságok leírták, hogy a férfiak hibája az egész, mert nem tudnak udvarolni. Aztán néhány nő leírta, hogy ők is magányosak... persze a férfiak miatt, mert nem tudnak udvarolni.

Szóval a nők sose felelősek a saját nyomorukért, minden a férfiak sara?



2021. márc. 7. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen
2021. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ezt itt a legjobb helyen kérdezted meg.:D
2021. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Amíg el nem fogadják a kedves hölgyek, hogy az sem gond, ha ők kezdeményeznek, addig valószínű hogy magányosak is fognak maradni 🤷‍♂️
2021. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
3. De ő csak úgy érzi magát nőnek, ha a férfi kezdeményez. De azért minden másban legyen egyenlőség (ami neki kényelmes azokban), de ebben ne.
2021. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Mindkét nemre igaz: ha ideig-óráig magányos vagy, ha néha rosszul választasz, az csak pech. Senki nem tehet róla, előfordul.

De ha valaki hosszú évekig nem talál párt, vagy minden kapcsolata xar, ott ideje magában keresni a hibát.

2021. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem erre nincs egy darab helyes válasz. Van akiknek nincs önbizalma a kinézete vagy a státusza miatt. Amit viszont lehet fejleszteni. Van aki nem dagadt és még talán jóképű is, de a gyerekkora volt szar és rosszul szocializálódott. A társadalom is egy bizonyos típusú torz férfi ideált teremt. De ugyanez a női ideálról is elmondható.
2021. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

3-4


tök igaz. Tegnap itt nyávogott egy csaj, hogy tinderen sem tud bepasizni, mert nem kezdeményeznek. Megkérdeztem, ő miért nem tesz a dolgokért? Azonnal jött a fröcsögés és minden nő nekem esett, hogy szégyelljem el magam. Privátba meg anyámba küldtek el.


Gyerekes kifogás. Ülni, várni a tökéletes társat és követelőzően verni magunkat a földhöz és a férfiakat fikázni könnyebb, mint vállalni a felelősséget és tenni azért, hogy megfelelő társat találjunk.

2021. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki saját maga boldogságának a kovácsa. Ez nem csak a párkapcsolatra masra is igaz, csak agyszerűbb valamire/ valakire ráfogni. Nemtől függetlenül csinálják az emberek.
2021. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Engem az borzaszt el, hogy egyre tobb a ferfigyulolo no.


Ugye varnaka nem letezo tokeletesre, de a nem tokeletes pasi nem jo neki. rosszul valasztanak, nem tesznek a dolgokert es mindenert a ferfi a hibas es nem ok.


Itt meg osszefognak es egymast pontozzak fel meg adjak a masik ala a lovat. Tobbet vartam a noktol, agyilag es erzelmileg is. Mert a pancser inceltol megszoktam, hogy utal mindenkit, de tenyleg aggaszt, hogy sok no atmegy ebbe a stilusba, amikor o maga okozza a bajt.


Nyilvan tisztelet a kivetelnek.

2021. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9. Jaja. Másik kedvenc: Átveri őket pár alfahím, aki minden nőt megkaphatna a világon és erre emiatt elkezdenek utálni minden férfit. De nem veszik észre, hogy olyan férfiért voltak oda, aki mivel jó pasi iszonyú könnyen szerez magának nőt.
2021. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!