Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évhez közel hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évhez közel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ötletem sincs hol lehetne, nem nagyon vannak ismerőseim közt szinglik, csak a netes ismerkedés marad.. Neten meg elég fura emberek vannak , akikkel nem igazán lehet komolyan tervezni, szóval nem tudom tényleg hol kéne kissé magányos vagyok.
2021. márc. 9. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát pedig neten. Főleg most.
2021. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

- munkahely: sajnos kevés embernek van ott lehetősége megismerni valakit, olyan valakit aki egyedülálló , illetve ritkán tévednek be új emberek ha nem egy bevásárló üzletről van szó.

- elsőből jön, hogy üzletekben ezért meg azért nem szeretnek az emberek ismerkedni


- ha az ember nem jár klubbokba fesztiválokra , akkor az is kilőve

(vírustól függetlenül)


- utca? tömegközlekedés? ott is van kifogás mindig arra, hogy miért nem...


Mostani helyzetben pedig még inkább feleződtek a lehetőségek, szóval net marad.

2021. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Neten ugyanazok az emberek vannak, mint akik kint sétálnak az utcán.:) Egyébként én sem vagyok a netes ismerkedés híve, de most nem nagyon van más alternatíva. Pl. itt is megpróbálhatsz beszélgetni másokkal kötetlenül, akár azonos neműekkel is. Lehet, hogy épp rajta keresztül ismered meg azt, akit keresel.:) Ha meg nem, akkor is szerzel új ismerősöket, ami soha nem árt.
2021. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

- Te dohányzol a lakásban. Olyan büdös volt a múltkor, hogy az elviselhetetlen.

- Majd fentebb tekerem az illatosítót.

2021. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Itt.
2021. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ahol 40 alatt.
2021. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon nehéz most. És ha találsz is valakit, be se tudtok ülni sehová. Én elsőre nem megyek senkihez, és fel sem hívok magamhoz senkit. Így egy darabig szerintem egyedül leszek még.
2021. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Élet.
2021. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na megint ide kellett okádnod ezt az élet szöveget? Nem unod?
2021. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kisvárosban lakom nem úgy van hog ycsak találok valakit, sőt senkit szinte.
2021. márc. 9. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!