Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lány miért választ roma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért választ roma fiút magának?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam ilyent.

2021. márc. 9. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát én nem sok ilyet láttam 😕 melyik részén élsz az országnak?
2021. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Én nem az alapján választottam a barátomat, hogy cigány. Egyszerűen csak megkedveltem és megtetszett. Egyébként én sem látom, hogy ez olyan gyakori lenne, pedig felénk sok a cigány
2021. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem kimondottan roma srácot kerestem magamnak. Társkeresőztem, ő volt szimpatikus, a találkozásunkig (vagyis pontosabban a szüleivel való találkozásig) meg sem fordult a fejemben, hogy roma származású. Ő is tagadja mondjuk, de egyértelmű, hogy az, szülei nem tagadják.
2021. márc. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

1.: Sok magyar-fehért srác töketlen, és nem mer leszólítani egy csajt.

2.: Sok, amúgy szép nő lelkileg nyomorult, és ezért nem becsüli magát, és azt hiszi, hogy neki csak ennyi jár, ezért összeáll egy színessel, legyen az C, Zs, A, N,...

2021. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Talan mert beleszeret valakibe, aki tortenetesen cigany szarmazasu.
2021. márc. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Maniért, eltartásért.
2021. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Ők tetszettek 🤷🏻‍♀️
2021. márc. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Sok lány miért választ markáns állú, szőrösebb karú fiút magának? 😀

Az egészséges lelkű, magabiztos emberek olyannal vannal együtt, aki tetszik nekik. Meglát valakit és rögtön tetszik neki, vagy ez úgy is kialakulhat, hogy először a személyisége ragadja magával, és utána szépnek látja azt is, amit addig mondjuk közömbösnek.

Ezzel azt akarom mondani, hogy ezek külsőségek, a vonzódás sokféleképpen kialakulhat.

Minden ember más és más, nem tudhatjuk pontosan mi alapján vannak együtt, de legtöbbször a szeretet és a vonzódás az ok. Persze vannak kapcsolatfüggő, pszichopata, kényszer- és érdekkapcsolatot kialakítók is. Egyén szintjén kell vizsgálni, akkor kapunk választ rá, hogy ki miért van a másikkal.


Egyébként ha nem teszek úgy, mintha nem érteném a kérdésed: azért, mert ők nem rasszisták.

2021. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Sok magyar lány szereti ha 5-6 roma partiba vágja. Magyar sráccal aligha élhetnek át ilyet. Egy roma haverom mesélte, hogy elég sok magyar lány kapható erre..
2021. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nincs bajom velük, pár rendes, normális romát ismerek.


de ismerős a kérdés. Nem egy ismerősöm ilyen srácokat választ. Nekem az a bajom, hogy a balhésok közül. Lehet ez a "rossz fiú" imázs miatt, nem tudom.

2021. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!