Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjam meg Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjam meg Facebookon azt a lányt Tinderről akiről csak pár dolgot tudok? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Tinderen matchelek és 3 napig beszélgettem 1 lánnyal. Sajnos tegnap már nem tudtunk beszélni mert besz*rt a Tinder és nem tölti be a képeket másról, a lánytól sem jön üzenet 2 napja. Amiket tudok róla: Keresztneve Szilvi(a) Arnóton lakik alacsony telt szemüveges és 19-22 éves. Már kerestem Facebookon de eddig sajnos nem bukkantam rá.

2021. márc. 13. 09:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
97%
Gratula, hogy ezeket kiírtad nyilvánosan.
2021. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
87%
Az nem merült fel benned, hogy nincs Facebook-ja?
2021. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem Budapesten laktok, akkor iszonyú könnyű megtalálni valakit Tinderről Facebookon. Én Szegeden is kb a lányok 3/4-ét megtalálom keresztnév és a Tinderen lévő képek alapján, ha akarom.


Mivel a lakóhely szinte mindenkinek meg van adva facebookon, ezért beírod a facebook keresőbe, hogy "Szilvi Arnót" és ennyi. Aztán végiggörgetsz a találatok között és voálá. Persze ez nem mindig működik, de mondom Pesten kívül az esetek 3/4-ében igen.

2021. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
85%
Komoly ismerkedés lehetett, ha nem tudod pontosan hány éves:D
2021. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 A kérdező kommentje:

#3 tényleg? Nem mondod komolyan! Azta! Ezzel mennyire újat mondtál. Ja! Mégse! Ennyire ne nézzél már jó? Köszi! Mondtam, hogy kerestem DE NEM TALÁLTAM -.- De ha ilyen ügyesnek tartod magad akkor tessék keresd meg kíváncsi vagyok megtalálod-e!


#4 nem emlékszem a korára pontosan mert mint mondtam BESZART A TINDER ÉS NEM TÖLT BE SEMMIT SEM KÉPEKET ÉS SEMMI ADATOT A KORÁT SE!!! -.-

2021. márc. 13. 10:20
 6/94 anonim ***** válasza:
85%
5. Te állat, normálisan válaszoltam neked. Nem értem te miért nem vagy rá képes.
2021. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
95%
Pont erről beszélek, ha magadtól nem emlékszel arra sem, hogy hány éves, akkor nem értem, hogy minek kerestetni a Scotland Yarddal. Vagy örülsz neki, hogy valaki egyszer jobbra húzott?
2021. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
97%

Telepítsd újra az appot vagy várj vele pár napot, technikai hiba elő szokott fordulni időnként tinderem is. Facebookon levadászni úgy hogy pár napot beszéltetek és nem adta meg a nevét, hát azért para lehet...

"De ha ilyen ügyesnek tartod magad akkor tessék keresd meg kíváncsi vagyok megtalálod-e!" - Szerinted annyi alapján hogy telt szemüveges felismeri FBn? 😅🤣

2021. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 A kérdező kommentje:

#8 tegnap már megvolt az újra telepítés újra bejelentkezés stb minden. Sajnos ugyanolyan. Gondolom 1 frissítés rontotta el. És amúgy nem is került szóba a Facebook meg a teljes név megadása. Azért akarom fbn megtalálni, mert lehet, hogy Tinderen soha többet nem tudunk beszélni.


#6 Állat vagy te.. Én ember vagyok.


#7 képzeld: NEM!!! -.-

2021. márc. 13. 10:32
 10/94 anonim ***** válasza:
90%
Hát én amúgy kiakadnék, ha beszélnék valakivel egy-két napot, majd a nevem megadása nélkül rámír Facebookon. Vissza se írnék.
2021. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!