Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy diplomás nö miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás nö miért van együtt egy operátorként dolgozó ferfival holott mérnökök közül is válogathatna? Ennyire igénytelen?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 22:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

Valaki miért tesz fel olyan kérdést, hogy

"Egy diplomás nö miért van együtt egy operátorként dolgozó ferfival holott mérnökök közül is válogathatna?Ennyire igénytelen?"

Ennyire tuskó?

2021. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem a vegzettsegevel van egyutt
2021. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Talán mert nem egy felszínes nő és nem a végzettséget, pénzt, izmokat keresi a férfiben, hanem a társat.
2021. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségről, vonzódásról hallottál már?
2021. márc. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
És megint itt diplomás-nem diplomásokat összeugrasztó troll. Hihetetlen, hogy még mindig nem unod átfogalmazva feltenni ugyanazokat a kérdéseket.
2021. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szerelem fontosabb neki az anyagiaknál
2021. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
59%
Mert pl nem akar gyereket, es így mindegy a pasi anyagi háttere.
2021. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Mi baj az operátorral? Ronda? Büdös? Primitív? Érzéketlen? Egy foglalkozás nem jellemzés az emberről. Szerintem pedig mindneki azzal legyen együtt, akivel jól érzi magát, akibe szerelmes és akivel élni akar. Lehet, hogy neki nem jönnek be a kockák, akik csak csavarkulcsokról tudnak beszélni. A márnök is egy elég csúnya általánosítás. És általában a nehéz egyetem miatt szociálisan nehezen kezelhetőek. Ez mind pont olyan általánosíás, mint amit te tettél. Igazsgtartalma kérdéses.

Habár diplomás nő vagyok, voltam együtt üzletemberrel, pszichológussal, üvegfújóval, darukezelővel és hegesztővel is.

2021. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
Dolgoztam irodán és dolgoztam operátorként is.. Az iroda teli volt felszínes, perverz alakokkal akik folyton azt nézték mi lehet a blúzom alatt, valamint más témájuk sem volt csak komoly gazdasági problémák és a saját életük fényezése. A termelésben "egyszerűbb" pasik vannak, akik egyenrangúként kezelnek. Egy normális nőnek ez fontosabb mint a pénz.
2021. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%

Mérnöknek tanulok. Dolgoztam pár helyen gyakornokként mérnökök között, meg melósként gyárban is.

Hát, oké, hogy a gyári melósok között sok a tipikus proli, de az irodások sem voltak jobban, csak mások. Mindenhol vannak gyökerek és normális emberek.

2021. márc. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!