Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön a kövér nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön a kövér nem túl dekoratív nők tényleg többször kapnak dickpic-et mint az átlagos társaik?

Figyelt kérdés

Pár hete hogy elkezdtem nézegetni ezeket a mobilos és asztali társkeresőket, és meglepődve tapasztalom hogy a nők közül 70-80%-ban csak azok kezdik úgy a mondókájukat, hogy nem kérnek péniszes képet és nem akarnak egy éjszakást -akik mondjuk úgy hogy az alja kategóriába tartoznak.

Elhízott, igénytelen kinézetű magukra nem sokat adó 25-35 körüli nőkről beszélek.


Na most ez valami fordított pszichológia akar lenni, hogy elhitessék a férfiakkal milyen nagy kereslet van rájuk?

Vagy valóban többen próbálkozhatnak ezeknél a nőknél dickpic-el?


2021. márc. 19. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki perverz vagy troll az szerintem válogatás nélkül mindenkinek elküldi, utána ki is veri kétszer a dicső teljesítményére, aztán röhög, hogy ő mennyire humoros és vicces.
2021. márc. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb ilyen nőt csak kiakarják használni, aztán kapják az ívet rendesen a társkeresőkön.


Van benne valami.

2021. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Inkább az arányok. Egy jobb nő már van annyira rutinos, hogy figyeli a részleteket, így kevésbé fut bele ilyesmibe, a kövérnek meg ugyanúgy a Brad Pitt kéne, aki a szintjén felül van. Emiatt őket könnyebben beetetik a trollok, mert csorgatják a nyálukat azokra a jó pasikra, akikről nem ordít, hogy fake profil.


A jó nőket meg nem hatja meg a dolog, így a trolloknak minimális esélye van arra, hogy meg tudják ilyesmivel szivatni a nőt.


Ugyanis minél nagyobb az érdeklődés irántuk, annál kevésbé fáj, ha az egyik kihullik, a kövér, igénytelen meg beleéli magát, hogy neki is összejön egy Brad Pitt, aztán koppan, amikor troll van a regisztráció mögött.


A következő kopp meg akkor lesz, amikor a talonba rakott Átlag Józsik sem írnak már vissza.

2021. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a legtöbb férfi kb. bármilyen nőt agyba vinne, pl. egy nem tó dekoratív kövér lányt, míg azért azt jobban megválogatja, hogy kivel az oldalán mutatkozik. Ezért lehet, hogy míg csak szexre jó a dagi is, addig egy szép lánytól többet szeretnének. Rajtam is van némi túlsúly, és kb. minden 3. srác kezdi azzal, hogy őszinte szeretne lenni, és ő csak szexet akar. Szerencse hogy az említett applikáción képet nem lehet küldeni, így a dick pickek elmaradnak😁
2021. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, Tinder lesz az...


Azért nem is értem, a Tinderen miért írják ki egyes lányok, hogy nem kérnek farokképet, mikor nem is lehet képeket küldeni...

2021. márc. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem online, tekt alkatu vagyok, és több száz oldalas albumot nyithatnék férfi nemiszervekből. Nekem inkább az a kérdésem, hogy miert??? Miert kell ilsen keoet kuldeni
2021. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!