Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hozzám sosem fog vonzódni senki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám sosem fog vonzódni senki?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm, talán eddig 1-2 lánynak tetszettem, többnek nem. De érdekes mert ez az 1-2 lány átlagon felüli külsejű volt.

Igazából nekem egész életemben elég lenne egy lány, nem vágyom arra hogy kiéljem magam. De félek hogy sosem fog hozzám vonzódni, és nem is lesz gyerekem.


2021. márc. 20. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szűz vagy még?
2021. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Egy biztos, az ilyen kérdések kiíróit senki nem sajnálja meg, néhányakat (közöttük engem) viszont bosszantanak ezek az önsajnáltató paanszok, amelyek nem valódi kérdések, tehát nincs helyük az oldalon.

Mert milyen választ vársz? Dehogynem, Pistike, majd neked is lesz barátnőd, feleséged, gyerekeid, és még kutyád is lesz a kertes házatokban, amely kacagástól lesz hangos...

2021. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
37%
Igen és csak az olyan parasztok válaszolnak rá, mint az első 2. :D Ők a tapasztalt vén rókák, akik mindent tudnak... A csávó nem a sajnálatodat akarja, hanem az okát, bár azt ő is tudja csak nem meri magának sem beismerni. A dolog egyszerű. A mai társadalomban minden a presztízs, ha valaki nincs a ligádban azt nem érdekled ha csak a személyiséged nem ragadja meg annyira, de ha nem olyan a megjelenésed meg sem próbálnak majd megismerni. Olyanok fognak majd keresni akik a te ligádban vagy az alatt vannak mert ők sem ismerik be maguknak a dolgot de érzik h csak nálad lehet esélyük. Szal összességében presztízs kérdés, hogy hajlandó-e az egyik a másikkal megjelenni nyilvánosan. De úgyis mindjárt valaki kommentel alám, hogy mekkora fasz vagyok meg különben is menjek kúrni meg ilyenek... xD Az én tanácsom csak annyi h fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Csak ezután leszel sikeres bárkinél.
2021. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
És azzal az egy-két lánnyal miért nem jöttél össze?
2021. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

"Hozzám sosem fog vonzódni senki?"

"talán eddig 1-2 lánynak tetszettem"


wtf.. Csak én látok itt ellentmondást?

2021. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Az a kettő már kettővel több, mint a nulla... Meg kellett volna becsülni, esélyt adni neki és ott lett volna a lehetőség a boldogságra.


És most gondolj bele van aki 0 embernek tetszett életében. (Köztük én is úgy, hogy amúgy volt kapcsolatom, csak a másik félnek nem igazán tetszettem, de ez másik kérdés.) Próbáld átérezni milyen az. És akkor verheted a fejed a falba, hogy lenézted azt az "1-2" embert akinek vonzó lettél volna.

2021. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ezeket a "sosem lesz barátnőm?" kérdéseket ugyanaz a pali írja ki minden második nap.
2021. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csúnya meg szegény vagy akkor nem
2021. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!