Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan komoly kapcsolat amit ha kialakít egy férfi lánnyal/nővel utána kevesebb energia befektetéssel is müködőképes marad?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre hogy már ismerkedésnél sérelmezik akárcsak ha rövid időre is nem 100% bedobást nyújtok a kapcsolat kialakításához és fenntartásához.

Mintha lenne egy hatodik érzékük, és ami félelmetes hogy igaz, legutóbb nem volt kedvem beszélni a kiszemelt lánnyal ezért nem nagyon hoztam fel témát és rögtön jelezte hogy úgy érzi elhanyagolom mostanság és mintha nem is akarnám megismerni. Pedig erről szó sincs, csak éppen azon gondolkoztam hogy milyen stratégiát fogok alkalmazni egy online játékban.



2021. márc. 21. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog működni. Vagy kihajít, vagy átmegy házisárkányba, vagy lelép az első pasival, aki figyel rá.
2021. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamar lapát lesz!
2021. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik.

Ha kapcsolatot szeretnèl, ahol néznek is valamibe, akkor 100%-ot kell beletenned.

Nőként én is rögtön szóvá teszem, ha úgy érzem, nem kapok elég figyelmet. Párszor elmondom, aztán ha semmi eredmény, visszacsinálhatatlanul lelépek, és nincs bocsánat.

2021. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"csak éppen azon gondolkoztam hogy milyen stratégiát fogok alkalmazni egy online játékban."


Akkor játsszál, és ne akarj nunit! :)

2021. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De tetszik ez a lány,kiváló lenne társamnak.
2021. márc. 21. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha sokat beszélgettek, akkor tarts napi 1-2 óra "szabadidőt", olyankor játssz.

Mint gamer, megértem, hogy mennyire be tud szippantani a játékon belüli dolgokról gondolkodás, ugyanakkor mint lány, azt is ki tudom jelenteni, hogy könnyű túlgondolni azt, hogy miért is hanyagol x percre, órára az adott srác... szóval én azt javaslom, hogy ebben az esetben szeparáld a két dolgot.

2021. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!