Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért pozícionál az összes nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pozícionál az összes nő (vagy legalábbis 100 ból 95 biztosan) maga fölé mindenben, ha pasi kell nekik (nézzen ki jobban férfiként , mint ő, keressen jobban, legyen értelmesebb)?

Figyelt kérdés
Szktam neten beszélgetni nőkkel, de csak azok állnak velem szóba, akik szó szerint még helyesen írni sem tudnak, 1 mondatban 2-3 hiba (igekötő, lj-ly, stb). Nem rondák, de lim lom munkából élnek- mikor van, mikor nincs melójuk. Ha meg kérdem kik írnak nekik, akkor olyanok, akik rusnyák, foguk sincs, stb. Tehát feljebb keresnek. A velem egy szinten lévő nők meg a közgazdász (stb) pasikat keresik, akik 2 szer annyit keresnek, mint én. Tehát jobb egyedül, mindig arra lyukadok ki. 32 F.
2021. márc. 22. 09:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
Mert megtehetik. Kereslet-kínálat. Ha értem versengenének jobbnál-jobb nők, én sem olyat választanék, aki csúnya és buta.
2021. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
83%
nem pozicional az osszes no maga fole. inkabb te ertekeled magad tul ezek szerint es nincs eleg onkritikad belatni, hogy valoszinuleg a legalja szinteken mozogsz, legalja nok koreben. ennyi.
2021. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy majd minden pasi megzavarodott az elmúlt 20 évben. Ha nőt lát és csak minimálisan is dugható, akkor már startol. Ez meg ugye azonnal emeli a nő piaci értékét (saját maga szemében biztosan).
2021. márc. 22. 10:06
 4/42 anonim ***** válasza:
52%
Így van, kereslet-kínálat. Amit leírsz azért érdekes, mert abban a korosztályban, ahol a pasiknak nincs foguk, már jelentősen csökken a nők iránt is a kereslet, szóval lehet, hogy csak nem fogadják el, hogy lejjebb kerültek a polcon.
2021. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

nem pozicional az osszes no maga fole. inkabb te ertekeled magad tul ezek szerint es nincs eleg onkritikad belatni, hogy valoszinuleg a legalja szinteken mozogsz, legalja nok koreben. ennyi.


Tulok vagy. Tanult vagyok, egyetemen végeztem, nincs rossz munkám, persze ez csak átlagfizu, de ehhez értek, ezt szeretem. Sportolok, sportosan öltözködöm. Nem, nem alja nőkhöz konvergálok.

2021. márc. 22. 10:08
 6/42 anonim ***** válasza:
85%

Tehát 100 nőből 95 nála lényegesen jobb pasival van? Na és hol vannak ezek a jó pasik? Mert amúgy nagyítóval kell keresni egy ápolt, intelligens, helyes példányt.

Ne a nők válogatósságára kend a nyomorod, veled van a baj, nem is kicsi.

2021. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Tehát 100 nőből 95 nála lényegesen jobb pasival van? Na és hol vannak ezek a jó pasik? Mert amúgy nagyítóval kell keresni egy ápolt, intelligens, helyes példányt.


Rakás facebook csoportban vagyok és panaszkodnak a nők, hogy ennyi meg annyi a fizetésük, de hozzáteszik h még szerencse, hogy a férjem a versenyszférában dolgozik...

2021. márc. 22. 10:12
 8/42 anonim ***** válasza:
76%

‘Tulok vagy. Tanult vagyok, egyetemen végeztem, nincs rossz munkám, persze ez csak átlagfizu, de ehhez értek, ezt szeretem. Sportolok, sportosan öltözködöm. Nem, nem alja nőkhöz konvergálok.‘


es? egy parkapcsolatban aztan baromira nem az a donto, hogy egyetemet vegeztel, manapsag mar minden ostoba ember kepes elvegezni valami egyetemet. egyebkent pedig ha a statisztikat nezzuk, tobb no vegez egytemet, mint ferfi.


tehat egy atlag fiezetessel, egyetemi vegzettseggel es sportossaggal varod el valoszinuleg azt, hogy palvin barbik roskadjanak a labaid ele. egy kapcsolatban a szemelyiseg is szamit, ha nem tudnad, a tied valoszinuleg taszito es gondolom, tul jokepu sem vagy.


nekem 2 egyetemi diplomam van, valamivel atlag feletti fizetesem, egyedeul lakom sajat lakasban (bar ezt orokoltem elhunyt szulo utan), vekony vagyok es csinos. a jelenlegi pasim otthon el a szuleivel, a covid miatt idoszakos bevetele van csak egy ‘csak’ egy egyetemi diplomaja van. ja, es van rajta nemi plusz is. akkor ezek szerint en jocskan magam ala pozicionaltam a parkeresesben, ugye? ilyenkor mivan, megdol a vilagkeped es zavar lep fel a fejedben? en jogosan varnek el 2 diplomas, atlag felett kereso ferfit? jogosan kosaraznalak teged ki?


ezek a szintek meg kategorizalasok annyira szanalmasak es eletidegenek, a tarskereses nagyon nem igy mukodik, ha netes eszosztas helyett randiztal mar volna eletdben legalabb egyszer novel, tudnad, hogy a gyakrolat mas. valakivel kolcsonosen megtetszetek egymasnak, jol kijottok, tudtok egyutt tervezni stb stb, es akkor ‘egy par’ lesztek, nem pedig diplomak szama, netto fizu es testtomegindex alapjan teszteled a masikat, hogy vajon szinted felett vagy alatt van-e. nagyon feusztralt vagy.

2021. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
84%
A nők fizetése alacsonyabb mint a férfiaké, mert a tipikusan női munka nincs megbecsülve. Tanárként akkor fölül pozicionálok egy buszsofőrrel vagy gyártósori munkással? Mert én 200 körül kapok és ezek jobban fizetett szakmák. Valójában meg nem illünk össze. Én nem felfelé pozicionálok, hanem olyan férfit keresek akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz és tanult, művelt. Hidd el, megelégednék egy másik tanárral, de az összes férfi tanár kollégám nagyon kapós, ugyanis nem a pénz számít sok nőnél, hanem az értelem. Amiből neked sincs sok, ha te egy ilyen kérdést komolyan felteszel.
2021. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
82%

Attól még, hogy a pasik meg akarnak dugni minket, még nem fogjuk magunkat többre értékelni. Pláne, ha suttyó pasikról van szó, mindegy, hogy 1 vagy 100.


Tipikus idióta férfi képzeletvilág. A szex köré rendeztek el mindent, még az emberek értékét is. Nem attól fogja egy nő jól érezni magát, hogy egy rakás kiéhezett nyomi dugni akarja őt. Persze, örülünk, ha vonzóak vagyunk és tetszünk nektek, de amiről te beszélsz, az még ezt a szintet sem éri el.

2021. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!