Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itteni férfiak. Ti hívtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni férfiak. Ti hívtatok már el randira csinos pénztáros hölgyet (tesco, lidl, stb)? Az illető hölgy 31 éves, megkérdeztem egy ismerőstől.

Figyelt kérdés
Tehát látod, hogy nincs senki a sorban, mögötted sem és odamész. Köszöntök egymásnak; üdvözlöm, jó napot kívánok. Utána valamilyen ürüggyel (erred vagyok kíváncsi milyennel célszerű) beszélgetésbe elegyedni vele 1-2 percre, amíg nincs másik vevő. Hogy lehet ezt megvalósítani? Persze ugye lehet nemet mond, mert van valakije, vagy nem vagy esete, nem akar ismerkedni senkivel, stb, de az más dolog már.
2021. márc. 24. 09:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem hívtam.
2021. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Mindig az jut eszembe az ilyen helyeken dolgozó csajokról, mint eladók, pultosnők, hogy biztos rohadt sok férfi próbálkozik be náluk, mivel naponta több száz, több ezer embert szolgálnak ki és nincs az az isten, hogy más férfiak ne próbálkozzanak náluk gyakran és emiatt már belefáradtak, nem akarnának így ismerkedni.
2021. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Nő vagyok, úgyhogy bocs az offért. Szerintem két körben csináld. Először derítsd ki, hogy van-e valakije, valami olyan megjegyzéssel, hogy "a barátod biztos így meg úgy...". Ha nyitott az ismerkedésre, akkor erre mondani fogja, hogy nincs is barátja. Erre ne reagálj semmit, csak köszönj el és hagyd ott. Aztán másnap menj vissza és akkor hívd el.

Ez nekünk nőknek sokkal izgibb, mint ha egyből lerohannád.

2021. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én csak azért gondoltam mert talán ezeknek az úgymond átlag fizetésű nőknek talán még nem a félmilliós mérnök pasi kell, hanem elég a diplomás átlagJózsi is.
2021. márc. 24. 10:11
 5/20 A kérdező kommentje:

Ez nekünk nőknek sokkal izgibb, mint ha egyből lerohannád.


Jogos.


sok férfi próbálkozik be náluk,


Sajnos szerintem is ez van.

2021. márc. 24. 10:12
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
89%
Màr volt ilyen, igen. Aztàn a csajszi jelezte, h amúgy a pasijàval él. Pultoslànnyal hasonló volt 😅😂
2021. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Diákként dolgoztam a teszkóban, és volt egy kolléganő, akivel egy jóideig flörtölgetett az egyik vevő, aztán végül randira hívta és össze is jöttek. Ahol én voltam, ott voltak csinos nők, de nem volt jellemző a leszólítgatósdi, nem kell azt gondolni, hogy napi 20 férfi rájuk mozdul. Persze voltak primitív alkeszek, munkások, akik "jópofáskodtak" néha, de azok nyilván nem esnek egy kategóriába a normális férfiakkal, akik komoly szándékkal bepróbálkoznak.

Azt javaslom, hogy ne támadd le, hanem fokozatosan ismerkedjetek meg, próbálj meg mindig kicsit beszélgetni vele, ha nála fizetsz, jussatok el addig, hogy ő is megjegyez magának. Attól, hogy tetszik a külseje és kedvesen kéri el a clubcardodat, még nem biztos, hogy feltétlenül összeilletek.

Sok sikert :)

2021. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, mert vettem egy ruhaneműt múltkor és mondta a hölgy (az, aki múltkor volt), hogy a ,,amit a múltkor vett az egy kicsit jobban magához illő volt", más fazonja volt. Tehát megjegyezte, mert ennél, amit most vettem, az ugyanabból a méretből túl szoros volt, ezt ő is észrevette. Persze semmit sem jelent, de kedves volt és figyelmes.
2021. márc. 24. 10:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én dohányboltossal beszéltem. Gusztustalan alakok járnak oda, és megkérdeztem őt, mit gondol róluk, nem aggódik-e stb és elkezdtünk dumálni. Volt pasija, de mondta, hogy tök normálisan közeledtem.


Szóval ne direkten ismerkedj vele, kérdezz a munkájából adódó dolgokról.

2021. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Szóval ne direkten ismerkedj vele, kérdezz a munkájából adódó dolgokról.


Igen, én is így gondolkodom, hogy csak így lehet próbálkozni, hogy ne vegye tolakodásnak.

2021. márc. 24. 11:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!