Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyit számítana a személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számítana a személyes kisugárzás?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a kategóriás nő akit állandóan körül zsonganak a férfiak, soha nem is voltam. Sőt! Nagyon nem vagyok szép arcú. Viszont valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag mindig volt párom, mindig volt akitől kaptam a bókokat, aki flörtölgetett velem. Fiatalon, később, most is még időről-időre. Egyedülálló, házas, fiatalabb, idősebb...És ami a meglepő, hogy minimum átlagos férfiak. Viszont ha neten próbálok ismerkedni, akkor semmi eredmény. Itt is próbáltam már többször. Volt, aki csak diszkréten mély hallgatózásba burkolózott a fényképemmel kapcsolatban, volt, aki rögtön elköszönt, volt aki szó nélkül eltűnt...de pozitív tapasztalat soha nem volt.

Más is így tapasztalja, hogy ennyire számít a személyes kisugárzás?



2021. márc. 24. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Dobj egy kepet es megmondom :)


Amugy meg lehet nem vagy fotogen, en se vagyok, egyszeruen mindig uber gaz kepek keszulnek rolam

2021. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Küldesz képet?
2021. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ide is küldhetsz.
2021. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is küldhetsz képet, őszinte véleményt mondok.
2021. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Számít hát. Én sem vagyok egy topmodell, de mondjuk az én képemnek mindig örültek.

De én nem tudok csak képpel ismerkedni. Nekem hiányzik a másik kisugárzása a dologból, anélkül nem is megy.

És bár ha képet küldem, az tetszett nekik, írásban nem tudtam úgy magam adni mint élőben, és ezt mondták is már. Hogy szépnek láttak alapból, de nem gondolták hogy ilyen jófej vagyok.

2021. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Az a baj, hogy aki ilyen jellegű dolgokon agyal, ott általában fejben van probléma. Nő vagy, ezért persze, hogy egy csomó férfi próbálkozik nálad. Ha élőben ez van, akkor neten is, csak valamiért te ezt nem vagy képes elfogadni.

Van pl. az oldalon egy csaj, aki egy csomó kérdésnél szórja a privátjait, hogy ő nem kell senkinek és neten nem próbálkoznak nála. Na, hát, megtudtam, hogy próbálkoznak nála elég rendesen.

Kép egyébként jöhet, kíváncsi vagyok.

2021. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Amit kisugarzasnak nevezunk az a mimika, testtartas, nonverbalis jelek, magatartas, hatarozottsag osszessege. Olyan kis dolgok amikre tudatosan nem figyelunk fel de az osztoneinkre befolyassal vannak. Ez alkotja a kommunikációnk nagyreszet es kepen ez mind elveszik.
2021. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igen. Legalábbis nálam. Egy kép alapján én nem tudom sosem eldönteni, hogy tetszik-e valaki... nekem ahhoz látnom kell a viselkedését, testtartását, mimikáját stb., és ahhoz tényleg társul egy kisugárzás. Vannak emberek, akik ezzel "tarolnak".
2021. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Képet nem küldök.

1-es, nem azzal van gond, valóban a külsőmmel.

6-os, nem értem. Hogy érted, hogy nem vagyok képes elfogadni? Amit írtam, az tény, az tapasztalat. Befejezik az ismerkedést miután látnak rólam képet.

Aki privátban írt, nem értem, mi az ,hogy tudna segíteni, csak hol lakok meg hány éves vagyok?

2021. márc. 24. 18:09
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

"Képet nem küldök."


Tehát tipikus egófényező kérdés, ahol arra vagy kiváncsi, hogy ha nő vagy, akkor mennyien akarnának ismerkedni veled még látatlanban is.


"Aki privátban írt, nem értem, mi az ,hogy tudna segíteni, csak hol lakok meg hány éves vagyok?"


Nem én írtam, de szerintem arra gondolhatott - mert régebben én is akartam segíteni nőknek -, hogy simán kimegy veled egy tetszőleges forgalmas térre és megmutatja, hogy benned van a hiba, mert amúgy - legyen bármilyen is a külsőd - a férfiak észrevesznek és tetszel nekik, csak te nem veszed figyelembe ezeket a férfiakat, csak a felső pár %-nyi adoniszt.

2021. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!