Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lepődik meg sok lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lepődik meg sok lány, amikor normálisabb srácok nem akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Régebben másoktól is hallottam, hogy nem akarnak már komoly kapcsolatot. Olyan férfiaktól, akikkel amúgy minden rendben volt. Nem értettem a dolgot, de már én is úgy érzem, hogy nem szeretnék ilyen kapcsolatot.

Aztán szembesültem vele, hogy egy csomó lány értetlenül néz ilyenkor és erőltetik, hogy majd úgyis lesz valaki. Néhányan még azt is, hogy ők.


Ha normális, rendben lévő srácként általában negatív dolgokat ad sok lány, miért lepődnek meg, ha később erre nem lesz igénye a srácoknak? Itt olyanra gondolok, hogy volt olyan lány, aki egy nagyon agresszív sráccal volt együtt, majd összejött volna velem és csodálkozott, hogy nem akartam tőle semmit. Olyan is volt, aki ismerkedéskor lekoptatott, összejött egy pármenetes sráccal, aztán utána próbálta magát visszasírni és ő sem értette, hogy miért nem akarnék már vele ismerkedni.


Ezen az oldalon is elég rendszeres, hogy teljesen normális válaszoknál is belekötnek férfiakba, máshol meg megy a hiszti, hogy sehol sem találni normális srácot.


Szóval, úgy összességében miért van ilyen helyzeteknél meglepődés? Ennyire nem képesek átgondolni más helyzetét ezek a nők? Érzelmileg ennyire fejletlenek?



2021. márc. 24. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

a nők érzelmei 5mp-enként különböző végletekben tudnak lenni.

a férfiaknak általában konstans vágya van, jelen esetben te, pontosan tudod mit miért akarsz és miért nem, nem változik akár percenként, vagy ahogy vmilyen impulzus ér.

ezért a ma este a hülyegyerekkel rendben van mert hullámvasutazás juppi de izgi, reggelre meg rajtad pörög h hogyan szerezhet meg, mert zavarja a bűntudat az este miatt, de jajj milyen jó volt, nemtudja elfelejteni, inkább nem akar senkit, te is csak kihasználnád, de az a másik srác is jajj de helyes és hmm agressziv, csak használja a nőket, hmm mi lenne ha miattam megváltozna, rommá törik benne, szalad hozzád felépülni, elhajtod, bosszúból/féltékennyé tevésből ujra szalad a hülyegyerekhez és igy folytatódik a kör ujra és ujra és egyszerűen nem értik mi a gond velük, vagy ha igen, akk is az minimum a te hibát, de vmelyik férfié biztosan, az övé sosem.

2021. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

"nem változik akár percenként, vagy ahogy vmilyen impulzus ér."


Dehogynem! :D Egy ezredmásodperc alatt is .

2021. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Ajjaj de sajátos logikát van, annyira nem csodálkozom, rajta, hogy kikkel találjátok meg egymást. Szerintük ők is normális, rendes, igényes lányok, ide a rozsdás bökőt, hogy ők meg ezt gondolják magukról.


Holott tudniuk kellene, hogy már mennyit szívtál pont olyan hülyep.csák miatt, mint ők, de ezek nemtuggyák. Hát nórmális?

2021. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm a válaszod, ez jogosnak tűnik és tényleg jellemző. Bár, elég hosszú lett az a mondat... :D


#2: Légyszi, legalább ennél a kérdésnél engedjük már el a férfiaknak való beszólást. Ha nem vagy képes felfogni, hogy az egyik nemre ez vagy az jellemzőbb, mert gyerekkor óta máshogy szocializálódnak, akkor teljesen felesleges ebben a kategóriában bármit is írnod, mert nem lesz hasznos. Köszi.


#3: Szinte mindenki normális, igényes, rendes embernek tartja magát. Ez van. Nem azt írtam, hogy minden nő ilyen a környezetemben. Az meg, hogy kivel találjuk meg egymást... Ja, valóban nem palvinbarbi mondjuk a volt osztálytársam. Örülök, ha te csak tökéletes emberekkel találkozol, más nem ilyen. Más környezetében vannak esendő emberek is.

2021. márc. 24. 22:52
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

"Bár, elég hosszú lett az a mondat... :D"


ez a nőknél egy pillanatnyi gondolatmenet kb

2021. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az emberek jó része azért még mindig komolyat akar, főleg a nők... és sokan annyira nem ismerik a világot, hogy tényleg fura nekik, ha vki nem akar komolyat.

Mondjuk a srácok többsége, akit ismerek, és nem akar komolyat, az nem a csalódások miatt nem akar komolyat, hanem mert tényleg csak dugni akar kötöttségek nélkül. Engem is sokat aláztak meg srácok, aztán mégsem akartam csak dugni, ez nekem kicsit hiszti... de ha így gondolod, szíved joga.

2021. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

az emberek jó része azért még mindig komolyat akar, főleg a nők..


Ez a nap vicce XD bocsi, sírok

2021. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és ez csak egyre rosszabb lesz!
2021. márc. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rokonságomban van egy lány, ő azt csinálja, hogy kinézi magának a pasit, aztán kb. aláfekszik. Csinos lány (23 éves), de azért nem egy Palvinbarbi. Persze csodálkozik rajta, hogy 5-6 dugáson, pár hét együttélésen kívül nem kell egyik pasinak sem komolyabbra. Ő (a lány) vágyna a komolyabbra, tehát értem ez alatt: Vágyna az elköteleződni képes pasira, a figyelmességre, törődésre, elköteleződésre, értelmes párra. De úgy gondolja, hogy mindezért cserébe elég a kisp...ináját adni. Valahol megértem a komolyat nem akaró pasikat, ha nagyrészt ez a felhozatal.
2021. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy srác normális, akkor ilyen téren komoly is és nem fog csak azért nem akarni komoly kapcsolatot, mert a múltban néhányszor mellefogott. Persze ertheto, ha egy csalódás után idoszakosan nem vágyik valaki semmi komolyabbra, de egy "normalis" ember nem ragad bele ebbe hosszú évekig, és attól, hogy párszor csalódott még ugyanúgy vágyik majd egy komolyabb kapcsolatra.


22 nő

2021. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!