Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme ráírni? Vagy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ráírni? Vagy ezt már nem tudom helyrehozni?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal. Jól indult a kapcsolatunk, hamar egy hullámhosszra kerültünk. Sőt, ő még a barátnőjének is egyből elújságolta, hogy milyen jóképű, komoly palit talált magának, aki nem olyan gyerekes mint az exe. Tehát az eleje tök jól indult. Viszont ami fura volt, hogy ha valami dolgom volt, és csak leláttamoztam az üzenetét, akkor egyből írt, hogy most mivan. De elfogadtam, próbáltam neki ezek után mindig visszaírni.


Aztán az utolsó randi után bekattantam. Aznap este még semmi gáz nem volt. Viszont másnap reggel mikor válaszoltam a jóreggelt üzenetére, és érdeklődtem felőle, akkor csak leláttamozta az üzenetem és nem válaszolt semmit. Nem tudtam mi történik, hisz ő is utálja ha csak leláttamozom az üzeneteit. Ezért elkövettem egy orbitális hibát: Elkezdtem neki még többet írogatni. Először kérdeztem, hogy mi a baj, történt-e valami. Aztán meg, hogy miért nem válaszol, és a végére elküldtem csak 3 pontot. Nem tudom mi ütött belém. Ezeket csak este nézte meg, és annyit írt, hogy most ért haza. Ezt viszont én nem tudtam, mert nekem azt mondta, hogy otthon lesz aznap.

Így ezek után másnap semmit nem beszéltünk, és mivel egy barom vagyok, ezért fogtam magam, és megírtam neki, hogy akkor hagyjuk az egészet, és minden jót kívántam neki. Aztán este kezdett kitisztulni a fejem, és észrevettem, hogy mennyire gyerekesen viselkedtem. Úgyhogy megfogalmaztam neki, egy hosszú üzenetet, amiben elnézést kérek tőle, hogy így viselkedtem, és megígértem, hogy többet nem fogok ráírni. Erre annyit írt, hogy semmi baj.


És ez volt másfél hete. Viszont azóta csak rá gondolok, minden nap. Hiszen nagyon jól kijöttünk, amíg el nem rontottam az egészet. Szerintetek ráírjak, hogy szeretném tiszta lappal kezdeni az egészet? Vagy ezt már sose tudom elfeledtetni, hogy ilyen idióta voltam?

Attól félek, hogy ezzel a gyerekes viselkedéssel, (pont amit nagyon utál) teljesen lenulláztam magam a szemében. Ha meg ezek után megint ráírok, akkor meg teljesen lealázom magam a béka segge alá. Nem tudom mit tegyek. És azt se, hogy hogyan kéne ráírnom ezek után.


Néhány ismerősöm azt mondta, hogy felesleges, mert azért nem írt vissza akkor, mert talált helyettem valakit. Valaki meg aztmondta, hogy ha ezek után ráírok, akkor még jobban lealázom magam a szemébe, és az meg nagyon kínos lesz neki, és el fog küldeni a búsba. De én meg nagyon szeretném helyrehozni ezt.



2021. márc. 25. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
képmutató vagy, ugyanezt csináltad vele most meg neked áll feljebb. megérdemled. majd ha érettebb leszel találsz valakit
2021. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
ez csak ismerkedéd, 1 hónapja tart csak, ez nagyon kínos.
2021. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

" Viszont ami fura volt, hogy ha valami dolgom volt, és csak leláttamoztam az üzenetét, akkor egyből írt, hogy most mivan."


itt veled vagyok. Nekem is van dolgom, amint tudok, válaszolok. Itt a másik fél tapadt és nyomul. Azzal meg hogy Ő is leláttamozza az üzenetet, majd konkrétan hisztizik, az JÁTSZMA.


Gondold el ha járnátok és BÁRMI miatt ezt csinálná, hogy hmmm nem beszélek veled, nem mondom el mi a problémám.


Lehet lepontozni, de ez gyerekes.

2021. márc. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

3-mas vagyok.


végigolvastam: Ez a nő figyelemhiányos. Amint nem kapja meg MOST AZONNAL, akkor játszmázik és rákényszerít arra, hogy te érezd magad rosszul, te alázkodj meg és a bolhából is elefántot csinál. Lelkileg bántalmazó típus és kicsit nárcisztikus. Nála a párkapcsolat egyirányú és ezzel a stílussal büntet téged, mert valami nem úgy alakult, ahogy azt Ő akarta.


Hiányzik mi? Ez a stílus és hisztis vergődés? Persze, hogy nem. Ilyen kapcsolatot akarsz, ahol neked kell állandóan megfelelni?


Ez olyan 1 hiba, eggyes típus. hagyd a fenébe.

2021. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mi abban a gyerekes, hogy tudni szeretnéd, hogy most akkor hányadán vagytok?


Miért nem telefonon kérdezed meg? Kérdezd meg mi történt, hogy már egy hete nem válaszol, mielőtt te írtad neki az üzeneteket.


Kérdezz rá konkrétan, hogy talált-e mást, mert akkor ne hagyjon kétségek között, hogy te is tovább tudj lépni és így a te idődet sem vesztegeti.

2021. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mennek bele a jatszmaba, hagynam a fenebe. Ez a celja a hisztivel. Figyelemhianyat akarja masok uralasaval kicsikarni. Turi, hogy mindenkivel ezt csinalja es lehet ilyenek miatt nincs pasija.


Tarskeres elejen mindenki a jobbik arcat mutatja, hat o nem. Tole erre szamithatsz. O a vilag kozepe es amint ez meginog, jatszmazik.


Tedd fel a kerdest, mit erzel vele kapcsolatban, hogyan erzed magad ha igy bannak veled? Egy kapcsolatban neked belefer ha a masik 1 hiba utan inkabb haritja a felelosseget es kvazi teged buntet figyelemmegvonassal?

2021. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá vagy hívd fel és mondd el, hogy mit érzel. Nem vesztesz vele semmit. Így csak őrlődsz, hogy mi lett volna, ha...
2021. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!