Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elképzelni azt hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni hogy közel engedjek magamhoz egy lányt. Meg később hogy együtt éljünk. Hirtelen olyan soknak tűnik ez. De persze szeretnék kapcsolatot, de mivel nem volt még így nagyon nehéz elképzelni.
2021. márc. 25. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
csak amiatt nehéz mert nem volt még?
2021. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Mármint nem akarod, vagy nem tudod elképzelni? Ha nem akarod, akkor mit keseregsz? Ha meg úgy érzed, hogy éppen most nem fog menni, akkor elég valószínű, hogy nem fog. Tudom, hogy milyen, nekem is volt, nem is ment...:D Viszont most százszorta rosszabb a helyzet, szóval inkább úgy fogd ezt fel, ha megtetszik neked egy lány, akkor az esélytelenek nyugalmával indulhatsz.
2021. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Balázs, már megint te?
2021. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!