Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknak vonzóbb külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak vonzóbb külső eléréséhez milyen sportok leghatékonyabbak?

Figyelt kérdés
És mik azok amik mondjuk kerülendőek.

2021. márc. 27. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Fegyencedzést otthon is lehet a 4 fal között csinálni, nem kell hozzá extra, és volt lakótársam nagyon jó szálkás testet csinált vele.
2021. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem például nem tetszik a szálkás test. Szálkás = vékony.

Inkább legyen sportosan husis.

2021. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sakk...
2021. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
6: "És ne keverd a mindenféle port beszedő szteroidhuszárokkal." :D :D Láttál már por állagú szteroidot, most őszintén? Max ha porrá töröd a naposim-ot. Mindegy, általában ez a "por" szöveg olyanoktól jön, akinek lövete sincs az egészről.
2021. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Álljál a tükör elé/fogj egy centit. Mérj csípőt, derekat. Ha a csípőd 1.618x szélesebb vagy nagyobb körfogatra a derekadnál, akkor kész vagy, ne csinálj semmit.


Ha távolabb vagy ettől az aránytól, akkor fogyj/tömegelj. Ha puffadós vagy (gázügyileg), akkor vizsgáltasd ki, szüntesd meg, sokat segít. Ha a felsőtested sokkal gyengébb az alsótestednél/kicsi a melled, akkor egy keveset (tényleg ne túl sokat) végezz széles hátizom és váll gyakorlatokat, így közelíthetsz a homokóra alkathoz vagy hangsúlyozhatod még jobban.

2021. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kezdj el birkózni vagy ökölvívást tudom ajánlani + mellé saját súlyos edzés. Korrekt formába tud hozni viszont ha az étrended kuka + nem vagy valami genetikai csoda akkor egyik sporttol se varj sokat. 30/F
2021. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16: A hobbigyúrás (direkt nem testépítést írok) látványosan tud formálni és kezdők esetén az étrend sem túl fontos. Tudom magamról, anno parizeres zsemlékkel meg házikoszttal edzettünk heti 4 nap, szépen elindult a fejlődés és nem voltunk genetikai csodák. (igaz fiatalon, 22 év körül)
2021. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen ha alapból van egy széles vállöved, és mezomorf (atletikus) alkat vagy parizeles zsemlevel is tudsz úgy kinézni pár hónap után h a csajok azt mondjak rad hogy wow! De ennyi erővel aki ilyen alkat annak elég a futás meg a fekvozes is :) endomorf és hardgainer alkatú társak tudnának mesélni a hazikosztos kondizasrol..én az előbbi csoportba tartozom és mocskos sok pénz idő és energia volt mire fullosan belőtt kajaval és táp.kiegészítéssel elértem egy nagyon kicsivel átlag feletti kinezetet. Szoval de! te akkor a szerencsés csoportba tartozol ha annyitol jól fejlodtel. Plusz ahogy írtad 22 évesen.. az sem mindegy hogy a kérdező mennyi idős..
2021. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18: Hardgainerként írtam. :) Bár attól is függ, hogy mit értessz picivel átlag feletti kinézet alatt. Én inkább olyan "vizilabdás" fizikum szerűt értettem kb 1 év alatt. 5-6 alatt pedig simán naturál testépítő szint (valódi naturálról beszélek, persze látványos kockahas nélkül). És ehhez semmi más nem kellett, csak házikoszt, edzés után fehérjeturmix, és rendszeresség.
2021. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!