Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ideje napi egy sort írni? Ez indok, hogy elfoglalt?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy építész pasival. Ő kezdeményezte ezt a beszélgetést anno a randivonalon. Már fecebookon vagyunk, de mindig megszakad a beszélgetés és eltűnik pár napra. Ami azért is érdekes, mert gyakran látom zöld pötyben, ami nem azt jelenti, hogy online elérhető a chaten? Érdemes ezzel foglalkozni? Utolsó alkalommal rákérdeztem. Azt mondta, hogy nyugodjak meg, ne lássak mögé semmit, csak rettentően elfoglalt. Ez lehet indok?

2021. márc. 28. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy építész pasi, aki mindig ezt mondogatta... valóban elfoglalt lehet, de az hogy napokig nem ír az szerintem egy jel. Ne pazarold rá az idődet.
2021. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Lehetséges, az apósomnak építész cége van, a párom régen nyaranta besegített, ha sok volt a munka és rettenetesen fáradt, kimerült volt. Az, hogy elérhető chaten nem jelent semmit, a messengernek szokása mostanában nem rendesen működni.
2021. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen eltűnik napokra, akkor ott más van, nem az elfoglaltság.
2021. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nincs, hogy ha egy férfit érdekel egy nő, akkor ne szakítana rá néhány percet naponta, hogy írjon vagy válaszoljon neki, bármennyi munkája is van. Lehet hogy amikor ott van az asszony, nem tud írni, csak amikor a nő leugrik a spárba. Ha van otthon sajt, akkor aznap nem ír...
2021. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
valami van a háttérben az biztos
2021. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Kamum. En napi 9-10 orat dolgozok mostanában, csomo projektem van, tanulok is es megis van szinetben, buszon, ebedkor, este par percem valaszolni.
2021. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
A zöld pöttyből ne indulj ki, mert tényleg vacakol a Messenger. Észrevettem, hogy a párom sokszor zöld, és mégsem reagál. Legutóbb, mikor együtt voltunk, akkor írtam neki, az asztalon lévő telefonja pedig rögtön felkapcsolt messengerre úgy, hogy egyikünk sem ért hozzá. Viszont érdekes, mert nem mindenkinél csinálja, csak nála vettem észre, hogy egyből elérhetővé válik, mikor írok neki. Gondolom ahány emberrel beszél, annyiszor kapcsolódik messengerre.
2021. márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen "kapcsolatom", a végén eljutottunk oda, hogy heti egyszer vagy kétszer írt vissza nekem, a telefont se vette fel, sőt semmit. A nagy "elfoglaltsága" az volt, hogy 18-20 órákat aludt, elment inni NAPOKRA, meg játszott a számítógépen. Ennyi. Személyesen meg "Jaj, de szeretlek" stb. Válasz mindig mindenre? "Nincs miről beszélnünk". Annyit nem volt képes megkérdezni, hogy életben oda értem-e 400 km utazás után a melóhelyre. Azt se érdekelt volna, ha megdöglök.

Ha napi egyszer ír vissza, vagy több naponta egyszer, akkor még most menekülj, ne pazarold rá az idődet.

2021. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Rettentően unalmas és érdektelen vagy számára. Talán ha egy alkalomra jó lennél nem lenne rossz vagy tartaléknak ha minden kötél szakad.


Ezek alapján te döntsd el hogy ezt akarod e

2021. márc. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, hogy mi lett az emberek realitásérzékével, és van majdnem minden nap egy ilyen kérdés... Szerinted nincs 5 perce a wc-n ülve, tömegközlekedésen, evés közben, elalvás előtt, a kádban, BÁRHOL írni neked? Nagyjából 15 másodperc megírni egy rövid választ. Aki akár csak egy napig nem ír vissza, az automatikusn kuka.
2021. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!