Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gazdag férfiként hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfiként hol lehet normális nőt találni?

Figyelt kérdés

Ha megtudják hogy gazdag vagyok, akkor általában már csak amiatt is velem lennének. Ha meg nem mondom el, akkor nem jön ki a sikerességem, hazudni meg nem akarok. Puncs is az első verzió miatt rossz. Tinder se jó.


Hasonló helyzetben lévők, hogy oldjátok meg? Jöveh privát is, ha személyesebb!


Köszönöm!


28f


2021. márc. 30. 15:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

"gazdag vagyok"


"Jöveh privát is"


:))))

2021. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene elmondanod vagy megírnod hogy gazdag vagy?

Persze ha szóbakerül hogy hol élsz, oké hogy írod hogy egyedül vagy bármi, de ezt nem kell az elején részletezni hogy mondjuk egy 80 millás házban élsz, vagy hogy hány céged van mennyi pénz van a számládon.

Így tényleg nem lehet szűrni hogy miért van veled. Bár lehet velem van a baj, de soha nem úgy ismerkedtem hogy ezekre rákérdezzek, vagy szóbakerüljön egyáltalán.

2021. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Haha. El se tudod hinni, hogy milyen emberek gazdagok manapsag :)
2021. márc. 30. 15:12
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a dolgot. Lényegében azt mondod, hogy csak pénzzel tudsz csajt találni? Akkor nem biztos, hogy a csajoknál van ám a probléma.


(Vajon most is lefognak incelezni, mint amikor nőknek írok ugyanilyen választ?)

2021. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangoztatod az anyagiakat, ennyi. Lehet ám úgy is válaszolni a kérdésekre, hogy abból ne könyököljön ki a pénztárcád.
2021. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Amikor megkerdezi, hogy mivel foglalkozol es mondod hogy vallalkozo vagy, akkor egyreszt en is elvezek rola beszelni, masreszt o is kivancsi. Oszinteseg alap. Es ez egy nagyon alap kerdes altalaban, ferditeni meg nem jo szerintem.
2021. márc. 30. 15:16
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Mivel foglalkozol?
2021. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből még nem jön le hogy gazdag vagy.
2021. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Elég buta lehetsz ha nem tudsz úgy beszélni a munkádról, hogy ne tudják hogy milliókat keresel.
2021. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi ésszel gazdag vagy? 🤣
2021. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!