Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan váltak ekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan váltak ekkora kockává?

Figyelt kérdés

Folyton azt hallani a nőktől, hogy a férfiak mekkora kockák, emrt sokat videójátékoznak, meg számítógépeznek, de ők meg folyton az okostelefonjukat nyomkodják napi 24 órában. Az nem kockulás? Nekem nincs okostelefonom, egy 2005-ös Nokia kocka telefonom van.


Nem érdekel ez az egész okostelefon őrület, de rossz nézni egyfolytában azt nyomkodja, lehet akármilyen szélvihar, a nő útközben is azt nyomkodja és bele van feledkezve. Szörnyű.. ez már olyan mint a drog vagy még annál is durvább függőség.


Én elég sok időt töltök videójátékokkal, de ilyen durva függőség azért még nálam sincsen, pedig jó nagy kocka voltam mindig is. Nem értem hogy lehet ennyire ráfüggni valamire?



2021. márc. 31. 00:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

44/F lemaradt, :D Komolyabbra fordítva: van egy pár (férfi és nő is, tehát ez nem csak női szokás, hogy pakoljuk a telefonunk naphosszat), (tisztelet a kivételnek) akik social-medián élik az életük. Valaki WoWozik, valaki meg naphosszat rakja a TikTokot, kinek mi.


Való igaz, ez is egy függőség. Úgy rémlik talán egy Black Mirror rész is készült erről, mondjuk ott az értékelésekre mennek rá.


A 2005-ös Nokiád le ne cseréld, mindig legyen nálad, önvédelmi eszköznek minősül! :D

2021. márc. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
A kérdés nemi jellegétől eltekintve tényleg furcsának érzem azt a dolgot, hogy aki videójátékkal játszik X időt az "kocka, nincs élete, szánalmas", de ha okostelefon-nyomkodással, fészbúkozással meg twitterrel "azzal nincs gond", sőt "ez a normális".
2021. márc. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
A pasik zöme ugyanúgy nyomkodja a telefont. Csak a pasik zöme még játszik is ezen kívül.
2021. márc. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A nők zöme is játszik.


Nem tudom, miért hiszitek, ha egy nő nézi a telefonját, biztos posztol magáról vagy fszságokat néz. Én pl. híreket olvasok, rengeteget játszok, beszélgetek barátokkal. Inkább a telefonomat nézem, mint a kérdezőt.

2021. márc. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. wowoztam, dotám anno. A🙂🙈


A wow-ra nagyon ráfüggtem anno, mert találtam egy jó közösséget és imádtam benne lenni.


Dotánál viszont csak a baráti társaság motivált. Egy fiútársaságba kerültem, ahol társasoztunk vagy ezt játszottuk, úgyhogy megtanítottak és együtt nyomtuk egymás ellen.

De nem volt ekkora buli amikor idegenekkel kellett játszani, mondjuk az internetről random valaki, vagy botokkal. Egyedül a srácokkal működött a varázslat.


Csakokkal a koleszban meg a need for speedet nyomtuk lanba. Az volt a feszültséglevezető mondjuk egy egy nehéz zh után.


De ennyi volt a nagy játékos karrierem. A közösségi médiára nem függtem rá. A facebook pl. teljesen kiheréli magát azzal, hogy csak olyan tartalmakat dob fel ami szerinte engem "érdekel". Szóval ha állatvédős posztot olvassok akkor onnantól én tudok az ország összes sanyarú sorsú állatának a sorsáról, tartozkodási helyéről. És nem biztos, hogy én ezt akarom. Ott nincs változatosság hírek és posztok terén, mert az algoritmus csak olyat fog feldobni ami eddig érdekelt... pedig jó lenne mondjuk mást olvasni, pl. a kárpátaljai magyarok helyzetéről.

Más közösségi meg úgy nincs amit nagyon használnék YT. Instám, tiktokom nincs.

Úgyhogy sokkal inkább használom pl "gyakorit közösségi" oldalként, mert itt is nagyobb a szórás, ha a témákat vesszük, meg a hírportálokat.


Nem tudok addiktív lenni ezektől a kütyüktől.

2021. márc. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább elbújok a telefon mögött. Ha az ember telefont nyomod és fülhallgató vana fülében, elég egyértelműen elzárkózik mindennemű emberi kapcsolattól abban a pillanatban. Értsd, még a legtöbb szociális analfabéta is felfogja így, hogy nem vágysz rá, hogy hozzád szóljon.

Amíg nem védekeztem ilyen egyértelműen, boldog, boldogtalan megszólított, a fiatal cigikérő csajtól, a kezdeményezni vágyó pasin át, a fura nagymama korú öregasszonyig.

Most békén hagynak. De az, hogy az utcán állandóan nyomkodom, nem jelenti, hogy otthon is a kezem ügyébe van.

Én a legtöbbször a face csoportokat böngészem, vagy itt gyakorin olvasok/válaszolgatok ha mobilozok.

A telefon egy instant megoldás unalom ellen, azzal a pozitívummal, hogy bármelyik pillanatban letehető, ha valaki hozzád szól, vagy valamit csinálsz.

2021. márc. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Tudod egyáltalán, hogy mit csinálnak a telefonon? Mert én például a kapcsolataimat ápolom messengeren, vagy épp híreket olvasok, amit nem neveznék éppen kockulásnak. Honnan tudod megmondani, hogy ki játszik? Sztem a legtöbb felnőtt nő nem angry birdsözik, vagy ha mégis, hát nem 0-24.


Mellékes de próbálom visszaidézni, hogy mikor p icsogott ilyen vehemenciával egy nő egy teljesen ártalmatlan férfi hobbi miatt, de nem jut eszembe semmi. Érdekes.

2021. márc. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#2


", de ha okostelefon-nyomkodással, fészbúkozással meg twitterrel "azzal nincs gond", sőt "ez a normális".


Mostmár amit írsz, még csak nem is igaz. Az egy dolog hogy nem normális, de még csak nem is mondják. Akárhol nézed, mindenhol letagadják hogy ott élnék az életüket, mert ők is tisztában vannak vele hogy nem jó.

2021. márc. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedésen sok férfi és nő nyomkodja a telefont, nem érzem úgy, hogy a nők többen lennének. Kockának alapvetően a sokat játszó embereket nevezik, aki telefonon játszik viszont nem nevezném hardcore játékosnak, mivel az csak mobil, nem nevezhető igazi játéknak, függő viszont lehet.
2021. márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt egy durva telefonra, fbra, mindenféle játékokra ráfüggős időszakom. Konkrétan rosszul voltam, ha a baráti társaságban nem vehettem elő a telefonomat csak ránézni, vegigpörgetni. Volt, és van egy megállapodásunk a barátnőimmel, hogy ha közös program van, akkor nincs telefon baszkurálás, max fényképezés, meg ha hívnak, nyílván felvesszük.


Aztán azt vettem észre, hogy otthon amíg én csinálom a nagy büdös semmit a telefonomon, addig a párom szintén kockul és alig szólunk egymáshoz.

Úgyhogy elkezdtük magunkat leszoktatni. Mindig lecsíptünk egy fél órát a kockulásból, és elkezdtünk társasozni, vagy valami közös dolgot csinálni. Mostanra van napi 1 vagy nagyon max másfél óra, amit mindenki elnyomkod, de többre nincs is igényünk.

2021. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!