Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni ezen? Azt mondják folyamat flegma fejeket vágok, olyan vagyok mint aki citromba harapott,minden az arcomra van írva. Kb ne szóljon hozzám senki kategória. Ezen hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Nekem ez fel sem tűnt. De most már többen mondták és így bele gondolva ez valószínűleg hatással van a párkeresésre is.
2021. márc. 31. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Csak tudatosan odafigyelve tudsz változtatni. Mosolyogj többet, legyél kedves, figyelj a másikra. Lassan meg lehet szokni. Tapasztalatból beszélek, mert hasonlót nekem is mondtak már. Képes az ember változni, ha akar.
2021. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Asszem én is ilyen vagyok... :/
2021. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Resting bitch face? Sokaknak bejön.

Egyébként a 'folyamatosan' helyett a 'folyamat' használata számomra sokkal lohasztóbb.

2021. márc. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Maszkban is?? Te mar tudhatsz valamit. Nekem egy éve senki nem mondott ilyet, mint neked:)
2021. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél egy mosolygós maszkot🙂Időt nyersz.
2021. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan ebben a cipőben járok, pedig amúgy egy kedves, közvetlen ember vagyok, de első ránézésre sokan megjegyezték már, hogy de flegma fejem van. Volt aki azt hitte, hogy haragszok rá, mert úgy néztem rá, pedig semmi bajom nem volt vele, ezért is nem mert nálam kezdeményezni.

Szeretnék változtatni ezen, de nem tudom hol kezdjem. :(

2021. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyen az arcod, nem tudsz vele mit csinálni. Ha meg valaki előre leír, hogy milyen vagy, arról nem te tehetsz.
2021. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Resting bitch face? Sokaknak bejön."


Csak ép férfiről van szó, és akkor már idegbetegnek nézik az embert..

2021. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen pofa vágó vagyok, sajnos minden érzelem kiül az arcomra, amolyan nyitott könyv vagyok érzelmileg. Jobb lenne poker face lenni. Szerintem ezen tudatosan kell változtatni, gondolj pozitív, szép dolgokra.
2021. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!