Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dohányzó fiú hátrányból indul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó fiú hátrányból indul az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Nem cigiző lány nem állna össze velem? (eddig 1 barátnőm volt ő is cigizett)

14 évesen elkezdtem azóta nincs megállás, de ha nagyon zavarná a leendő barátnőm akkor miatta leszoknék, vagy ha gyereket szeretne előbb utóbb.


Szóval, ha cigizik valaki az hátrány 23 évesen?


2021. ápr. 3. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Jól látod egy nem dohányzó nőnél elég jelentős hátrány a "hamutartó lehelet" meg ha erősen tolod és minden ruhádból, hajadból dől a füstszag.
2021. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
96%
Nekem nem kéne bagószagú pasi.
2021. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Én eddig a legjobb nőket szinte mindig dohányzó férfiakkal láttam.
2021. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Manapság nem menő a cigi. Régen az volt, de most már az egészséges életmód a divat és azt mondom, hogy nagyon helyesen!
2021. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Vegyel Iqost, nem leszel budos.
2021. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Én soha nem cigiztem, de egyáltalán nem érdekel, ha más dohányzik. Nem zavar, sőt én pl. a szagát meg sem érzem. A környezetemben alapvetően több a dohányos ember (családom, barátaim), lehet ez az oka és megszoktam. Viszont szerintem ma a dohányosok lettek szinte az első számú közellenség itthon, rengetegen gyűlölik és szidják őket, így lehetséges, hogy sokaknál ez kizáró ok.
2021. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
ha nagyon bejössz a csajnak nem kizáró ok, de egy jó ok, hogy lepattintson ha nem jössz be neki. így kevésbé genyó dolog, ha azt mondja h "bocsi.. dohányosokkal nem kezdek", mintha azt mondaná, hogy a hányásom is szebb nálad.
2021. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk dohányoztam 15 és 20 éves korom között, szóval nem biztos, hogy megfelelően reprezentálom a nem dohányzókat, de emiatt önmagában nem zárnám ki, hogy összejöjjek valakivel. Mint írtad, ha gyereket akarnánk vállalni, akkor jobb volna leszokni róla (meg amúgy is, egy idő után).
2021. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem kellene egy dohányos. Nincs az a jó tulajdonság, amivel kompenzálni lehetne azért az undormányért.
2021. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyaltalan nem hatrany. Kiveve ha zold cigit szivsz.. az kizaro ok
2021. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!